Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SCAM] Royal Max Dealers - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [SCAM] Royal Max Dealers (/Temat-SCAM-Royal-Max-Dealers-57692)

Strony: 1 2 3


RE: Royal Max Dealers - seba12a - 26-08-2012 10:09

Oczywiście kto straci ? Na pewno nie ta firma tylko Ty w razie niepowodzenia przy handlu waluta.

Ciekawe czemu nie dadzą 5% z gwarancją, że nie utracimy pieniędzy tylko dają 1000000000000% ale z mozliwoscia utraty. Piramida ...

Where do you trade our money?
Your money is being traded on currency markets using our traders experience in this industry. This gets us very decent profits so we are able to offer Royal Max Dealers clients high interest too.

Can I lose money?
As with any other investment opportunities, nothing is guaranteed. But, with smart and successful company handling your funds, your risks are derived to a minimum. Profits don't reach the sky, but your principal is safe.


RE: Royal Max Dealers - ZyskujOnline - 26-08-2012 13:11

Ale przecież nikt nie twierdzi, że to nie jest piramida


RE: Royal Max Dealers - ZyskujOnline - 03-09-2012 18:12

Dzisiaj przeanalizowałem program pod względem reinwestycji:

Widzę, że na alexa idze bardzo ładnie w górę:

[Obrazek: rmd_alexa.png]

Również analizując szybko przybywającą liczbę "lubię to" na stronie głównej Royal Max Dealers, myślę, że coraz więcej osób inwestuje w program, dlatego zdecydowałem się na reinwestycję $49.99

A tuaj załączam moje zarobki z ostatnich dni Smile - depozyt był $100

[Obrazek: rmd_earnings_history.png]


RE: [SCAM] Royal Max Dealers - duzypawel - 06-09-2012 07:33

niepotrzebnie tak chwaliłeś - to był ostatni dzień działania programu Smile