Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Liberty Reserve problemy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Liberty Reserve problemy (/Temat-Liberty-Reserve-problemy-57686)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Liberty Reserve problemy - tomazzi - 20-08-2012 22:08

(20-08-2012 21:54)Morlok napisał(a):  Tomazzi, a gdzie wymieniasz te LR że cie taniej wychodzi niż za egopay ?

mam swoich poleconych co biorą sobie na inwestycje po aktualnym kursie npb za bank i każdy zadowolony
jak nie mam na wymianę to już korzystają z kantorów


RE: Liberty Reserve problemy - reklamatorxx - 21-08-2012 08:02

pisze że są w czasie upgradeu i moze to potrwać nawet do 22.08, wpłynie to na "zwiekszenie szybkosci i wydajności" systemu. A teraz powiedzcie mi gdzie jest notka o praniu brudnych pieniedzy skąd te informacje? Ktoś to przeczytał na jakimś twórczym blogu? I teraz postuje wszedzie i w każdym temacie o LR.


RE: Liberty Reserve problemy - casern1 - 21-08-2012 08:25

(21-08-2012 08:02)reklamatorxx napisał(a):  pisze że są w czasie upgradeu i moze to potrwać nawet do 22.08, wpłynie to na "zwiekszenie szybkosci i wydajności" systemu. A teraz powiedzcie mi gdzie jest notka o praniu brudnych pieniedzy skąd te informacje? Ktoś to przeczytał na jakimś twórczym blogu? I teraz postuje wszedzie i w każdym temacie o LR.
moze bujda a moze i nie.. nic takiego nie jest napisane ale po co mieli by to rozglaszac i pusc sobie opinie ??? ktos kto robi przekrety a ma leb na karku uzyl by LR do przelania kasy przez 10 fikcyjnych konto i bajo.. nikt juz nikogo nie znajdzie.. kasa wymieniona na inna walute i teraz odpoczywa na zagranicznym koncie.. Smile


RE: Liberty Reserve problemy - tomazzi - 21-08-2012 08:30

(21-08-2012 08:02)reklamatorxx napisał(a):  pisze że są w czasie upgradeu i moze to potrwać nawet do 22.08, wpłynie to na "zwiekszenie szybkosci i wydajności" systemu. A teraz powiedzcie mi gdzie jest notka o praniu brudnych pieniedzy skąd te informacje? Ktoś to przeczytał na jakimś twórczym blogu? I teraz postuje wszedzie i w każdym temacie o LR.

oby ta przerwa nie trwała do jutra bo ani nie mogę zainwestować z lr ani wypłacić na lr
to, że usprawniają skrypt i nie stoją w miejscu tylko się rozwijają to dobrze o nich świadczy tylko, że utrudniają przez to życie ludziom Big Grin


RE: Liberty Reserve problemy - Morlok - 21-08-2012 10:05

Oby to usprawnianie skryptu sie nie skończyło jak na e-goldzie


RE: Liberty Reserve problemy - tomazzi - 21-08-2012 10:14

(21-08-2012 10:05)Morlok napisał(a):  Oby to usprawnianie skryptu sie nie skończyło jak na e-goldzie

a jak się skończyło na e-gold ???
nie każdy korzysta z tego procesoru płatności, więc pisząc o czymś mógłbyś zamieścić szersze info


RE: Liberty Reserve problemy - Morlok - 21-08-2012 10:36

ale każdy kto tu zagląda ma dostęp do internetu.
http://en.wikipedia.org/wiki/E-gold


RE: Liberty Reserve problemy - tomazzi - 21-08-2012 10:49

ja wiem co to jest e-gold
chodziło mi o informację jak się w tym procesorze zakończył upgrade, bo napisałeś by w lr nie zakończył się tak jak w e-gold


RE: Liberty Reserve problemy - Makowa - 23-08-2012 08:11

Z bloga LR:
Dear friends, it has come to our attention that some of our customers became concerned with our latest maintenance continuation and erroneous account status change for a group of our clients. Please find below an official explanation of reasons behind both instances:

1. There is a group of blocked accounts which were erroneously blocked by an automated script that was tested in the beginning of August and apparently has failed to perform properly. Script was designed to automatically secure in account in the event of multiple suspicious login attempts. During this maintenance we have identified the problem, addressed it and it is now being solved.

2. Since we were forced to perform extended maintenance, we saw an opportunity to add some of the additional features that were pending to be added to the website. As the web site appears shortly, you will discover Credit Card Funding option (available ONLY to a verified users), along with other minor improvements and enhancements.

We sincerely apologize for any inconvenience this maintenance may have brought to you and would like to assure you that both issues are addressed in a timely manner and currently being worked on around the clock for the quickest and safest resolution. During this final stage of maintenance we are identifying erroneously blocked accounts and updating their statuses to "normal". This is a long and tedious process so your patience is appreciated. While we are doing everything possible to bring the system back faster, these processes make take an additional up to 2-4 days to complete.

Any other explanation of this maintenance that you may come across online in various online forums is inaccurate or simply put - false and misleading.


RE: Liberty Reserve problemy - tomazzi - 23-08-2012 09:13

niestety jeszcze musimy czekać, chodź rano naszego czasu pomiędzy 5-6 mogłem zalogować się na swoje konto ale miałem je nie aktywne o czym informują w informacji wklejonej przez Makowa na swoim blogu
Oby nasze konta do działania powróciły jak najszybciej bo to już 3 dzień przerwy