Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Google Adsense i zarabianie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Google Adsense (/Forum-Google-Adsense-342)
+--- Wątek: Google Adsense i zarabianie (/Temat-Google-Adsense-i-zarabianie-57636)



Google Adsense i zarabianie - Max998 - 19-08-2012 11:06

Witam, od pewnego czasu prowadzę bloga na którym oczywiście założyłem sobie reklamy z Google AdSense, byłem zadowolony ponieważ od początku promowania itp. zarobiłem ok. 4 Euro. Dzisiaj sobie wchodzę na stan zarobków a przed moimi oczami pojawił się komunikat o zablokowanej możliwości zarabiania z AdSense przez jak to tam określili ''niepoprawne kliki''. Myślałem, że padnę.. Chodzi pewnie o klikanie w reklamy samemu cały czas z jednego IP ale co najśmieszniejsze ja tego nie robiłem.. 4
Tak samo było z filmami na YouTube gdzie możemy zarabiać na filmie gdy oni go nam zaakceptują. Wysłałem do nich swój film nagrywany własnym aparatem itp. gdzie pokazywałem przejazdy służb ratunkowych etc. i dostałem wiadomość zwrotną, że film nie należy do mnie i nie mam do niego praw autorskich dlatego nie można na nim zarabiać i zostanie on usunięty.
Czasami po prostu odechciewa się człowiekowi wszystkiego..
Dobrze iż to było marne 4 Euro a nie np. kilkaset.. pokerface
Ale tak to już jest z zarabianiem w internecie, nie można być pewnym niczego dopóki efekty pracy nie są przelane do banku.

Znacie jakieś serwisy oferujące zarabianie na reklamach? Sprawdzone a nie badziew nic nam nie dający a jedynie mulący działanie stron.


RE: Google i zarabianie - Admin - 19-08-2012 11:16

google adsense nie jest badziewiem mulącym strony Smile jednak jeśli dostałeś bana to już koniec, nie odwołasz się. Niestety strony ze słabym ruchem często tak kończą, jeśli generujesz powyżej miliona odsłon miesięcznie to jest znacznie łatwiej.


RE: Google Adsense i zarabianie - Max998 - 19-08-2012 11:24

Pewnie tak bo i oni wtedy mają większy zysk, szkoda bo każdy kiedyś zaczynał i nie od razu miał miliony widzów, fanów, oglądalności itp. Smile
Niemniej jednak żałuję bo i teraz nawet nie mają sensu zarobki z YouTube.

Dodatkowo nie zrozumieliśmy się, nie chodzi mi o AdSense iż jest mulący itp. tylko szukam czegoś porządniejszego (nie wliczając już Google).


RE: Google Adsense i zarabianie - Pentas - 30-08-2012 13:39

jak nie bedzies zoszukiwal to cie ni zbanuja proste,jest wiele cwaniaków co klikaja w adsense itp. przez wiwfi zminiaja ip i takk was dopdanie los


RE: Google Adsense i zarabianie - startchips - 31-08-2012 17:43

Oni sprawdzają, np. z jakiego systemu ktoś klika, jaka jest ustawiona rozdzielczość na komputerze, i dużo innych czynników. Więc nie tak łatwo jest samemu sobie na klikać.


RE: Google Adsense i zarabianie - Max998 - 01-09-2012 15:25

(30-08-2012 13:39)Pentas napisał(a):  jak nie bedzies zoszukiwal to cie ni zbanuja proste,jest wiele cwaniaków co klikaja w adsense itp. przez wiwfi zminiaja ip i takk was dopdanie los

Zanim zaczniesz dawać ''świetne'' porady, naucz się pisać poprawnie po polsku.


RE: Google Adsense i zarabianie - Inwestor25 - 29-09-2012 00:34

znam ten ból. Z dwa lata temu miałem podobny przypadek, tyle że uzbierałem już 69€. Brakowało mi 1 € do wypłaty! I tu nagle komunikat o zablokowaniu konta z powodu wykrycia nieprawidłowych kliknięć. Tyle że ja naprawdę nie klikałem w te reklamy. Ktoś musiał złośliwie poklikać z jednego IP. No ale cóż... zawsze znajdzie się powód by człowiekowi zarobionej kasy nie wypłacić Sad


RE: Google Adsense i zarabianie - CooKies - 29-09-2012 01:34

Ja dostałem bana przy 67 Euro, wszystko miałem z youtube i nagle kurfa e-mail że oszukiwałem by ich szlak strzelił.


RE: Google Adsense i zarabianie - Pentas - 15-10-2012 18:02

konto mi usuneli raz dostałem wypłate pozniej jak znowu osiagnalem próg takze usuneli.

Nie polecam predzej czy później usuną.

Kuszą stawkami a w rzeczywistosci to jest haczyk. I tak czy siak usuną lub wyłączą konto na stałe.

Kontak wręcz nie mozliwy zadnej mozliowsci wyjasniajacej.

Moim 2 kumplom takze zblokowali dodam iz jestesmy powaznymi przedsiębiorcami żande sztuczne ruchy czy klikanie w reklamy nie miały miejsca

Nie polecam strata czasu duzo ludzi pisze o takim traktowaniu przed wypłatami lub w czasie emisji.

kiedys bronilem adsense teraz nie polecam


RE: Google Adsense i zarabianie - Zarabiarka - 15-10-2012 21:13

ja równeiż straciłem konto przed wypłatą. nie wiem co sie dzieje z nimi oby upadli kiedys