Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szukam mentora [PPA] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Szukam mentora [PPA] (/Temat-Szukam-mentora-PPA-57622)



Szukam mentora [PPA] - gosialdo - 18-08-2012 22:28

szukam mentora PPA. Samemu próbowałem szczęścia lecz z mizernymi efektami. Mam sporo czasu i nie poddaję się zbyt szybko Smile
Bardzo proszę o wypowiedzi refów o swoich sponsorach, nie o swoją autoreklamę Smile


RE: Szukam mentora [PPA] - Daroslawo - 19-08-2012 10:16

Ja polecam, w zależności od serwisu:
CashFile: WojnaRR, [email protected] lub GG: 36514753
FireCash: Diqtion, http://zarabiam.com/Temat-Duza-Kasa-W-FC-Tylko-Z-Diqtion-em-56206
Goupload, fararr, GG: 3441254


RE: Szukam mentora [PPA] - gosialdo - 19-08-2012 22:37

dzięki za odp.

Ktoś jeszcze chce podziękować swojemu mentorowi za $$ i polecić innym? Big Grin


RE: Szukam mentora [PPA] - servus12345 - 26-08-2012 18:59

Witam, jestem nowy na forum tak jak i w dziedzinie zarabiania przez internet. Szukam pomocy u któregoś z was, albo inaczej mówiąc szukam mentora, który pomógł by mi zarobić swoje 1sze pieniądzie w sieci. Nie odsyłać mnie do poradników ani nic, po prostu szukam osoby, która mi z tym wszystkim pomoże.
Czego oczekuję?
Oczekuję stronę na której można LEGALNIE zarabiać nie mając ukończonych 18 lat oraz na której można wypłacać TYLKO i wyłącznie od razu na konto, może to być związane z PPA whatever. Również oczekuję aby dało się zarobić conamniej 50zł tygodniowo, czym więcej tym lepiej.
Co ja oferuję?
Oferuję rejestracje z reffów oraz jeśli osoba na prawdę mi wszystko dobrze wytłumaczy, w razie problemów pomoże i nie oleje mnie po tygodniu jestem wstanie dać % z "razem" zarobionych pieniędzy.
Kontakt ze mną:
GG 5097899
email: [email protected]
Preferuję najbardziej GG z wiadomych przyczyn. Pozdrawiam i zapraszam do pomocy dla mnie.

Piszę tutaj ponieważ mój własny temat poszedł w kosz, tak wgl napisałem do tych wyżej Panów ale odpowiedzi nie dostałem.


RE: Szukam mentora [PPA] - dizel4 - 28-08-2012 18:48

co do WojnaRR to nie polecam zarejestrowałem się z jego refa i mnie od razu olał


RE: Szukam mentora [PPA] - Daroslawo - 29-08-2012 09:04

Wyżej wymienieni panowie mają dużo refów i czasem jakaś wiadomość może się zgubić. Jak dłużej nie odpisują, to spróbuj jeszcze raz Wink


RE: Szukam mentora [PPA] - Pentas - 30-08-2012 13:22

poczytaj książki a nauczysz sie wszystkiego


RE: Szukam mentora [PPA] - gosialdo - 30-08-2012 13:34

ja już swojego mentora znalazłem Smile i zaczynam z Nim pracę Smile
Co do książek to można z nich trochę się poduczyć, a nie nauczyć


RE: Szukam mentora [PPA] - rozi1910 - 01-09-2012 23:35

(30-08-2012 13:22)Pentas napisał(a):  poczytaj książki a nauczysz sie wszystkiego

są takie książki? jeśli tak, to poproszę o kontakt na PW

@topic

ja ze swojej strony mogę polecić Diqitona Wink


RE: Szukam mentora [PPA] - rincorn - 06-09-2012 14:33

Witam szukam kogoś kto poprowadzi mnie w uploadingu tzn przedstawi jakiś dobry serwis,opisze i poprze to moze jakimis dowodami czekam na info na PW