Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Router - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Dział Tematyczny (/Forum-Dzial-Tematyczny-116)
+---- Dział: Informatyka (/Forum-Informatyka-121)
+---- Wątek: Router (/Temat-Router-57602)



Router - WazzaP - 18-08-2012 10:56

Cześć Smile

Ostatnio padł mi router i muszę kupić nowy, ale za bardzo się na tym nie znam. Poszedłbym do sklepu, ale znając życie pracownik jakiegoś sklepu komputerowego znowu wcisnąłby mi jakieś gówno typu NETGEAR. Pracownik techniczny z Netii polecił mi routery z dwóch firm: Linksys oraz jakiś Deling. Polecacie te routery? Mieliście z mimi styczność? A może jakieś inne routery polecacie? Zależy mi na jak najniższej cenie Smile

Z góry dziękuje za odpowiedzi. Za każdą pomoc dam reputa, jak dostanę się do jakiegoś kompa Tongue


RE: Router - mikolaj90 - 18-08-2012 13:54

Im tańszy tym gorszy - tak jest z routerami. Dobre i w przyzwoitych cenach są TP-LINKI. Miałem TD-W8901G ale po około 2 latach zaczął się psuć, zrywać połączenie. Kupiłem W8960N z TP-LINKA (około 170 zł) i wszystko jest o niebo lepiej. Nie zrywa połączeń, nie wiesza się i co najważniejsze zasięg WIFI mam w całym domu oraz kawałek na zewnątrz. Są oczywiście jeszcze lepsze ale jak do zwykłego użytkowania taki jaki opisałem wystarczy.


RE: Router - Daminn - 18-08-2012 15:35

A routery NETGEAR to gówno bo?


RE: Router - DDK - 18-08-2012 15:48

Odradzam Ci D-link a bynajmniej di-524. Mam tak na nim ( bynajmniej połączenie przez telefon - na laptopie ok ), że połącznie jest a internetu nie ma. Z TP link jest raczej ok, cene wybierz odpowiednią dla Ciebie Smile


RE: Router - Xanthi - 18-08-2012 16:26

Zależy czy chcesz zwykły router, czy z portem USB itp?


RE: Router - WazzaP - 18-08-2012 18:40

Routery NETGEAR to gówno, bo co chwile mi się psuł, ale jeszcze był na gwarancji, a teraz? Nawet 'wezwałem' pracownika mojego operatora internetu i wszystko sprawdził no i takie zdanie o tym routerze wyraził Tongue

A router nie musi mieć wejścia USB, bo i tak na 99% bym z niego nie korzystał Smile

Bym był bardzo wdzięczny gdyby ktoś mógł dać link do aukcji np. na allegro Smile


RE: Router - mikolaj90 - 18-08-2012 20:08

http://allegro.pl/tp-link-td-w8901g-router-adsl-wifi-neostrada-netia-i2510692786.html - ten, którego nie polecam mimo, że ma pozytywne opinie.

http://allegro.pl/tp-link-td-w8960n-router-wifi-adsl-neostrada-netia-i2519373511.html - ten router polecam jednak jest droższy od tego wyżej.


Odp: Router - Scoobyx - 18-08-2012 22:58

Wg. mnie najlepsze są routery linksys'a. Swojego Wag200g (jednego z lepszych chyba routerów) mam już kilka lat i zero problemów. Co prawda dałem za niego 190 zł, ale było warto. Teraz poszukaj czegoś z nowszych modeli, chyba, że to nie stanowi dla ciebie różnicy.

Wysłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk


RE: Router - surfer0700 - 18-08-2012 23:12

(18-08-2012 10:56)WazzaP napisał(a):  Cześć Smile

Ostatnio padł mi router i muszę kupić nowy, ale za bardzo się na tym nie znam. Poszedłbym do sklepu, ale znając życie pracownik jakiegoś sklepu komputerowego znowu wcisnąłby mi jakieś gówno typu NETGEAR. Pracownik techniczny z Netii polecił mi routery z dwóch firm: Linksys oraz jakiś Deling. Polecacie te routery? Mieliście z mimi styczność? A może jakieś inne routery polecacie? Zależy mi na jak najniższej cenie Smile

Z góry dziękuje za odpowiedzi. Za każdą pomoc dam reputa, jak dostanę się do jakiegoś kompa Tongue


hahahahahaha Big Grin
Może w to nie uwierzysz, ale bardzo prawdopodobne jest to, że ja poleciłem Ci te urządzenia Tongue


RE: Router - WazzaP - 20-08-2012 13:27

Można zamknąć, kupiłem TP-Linka Wink