Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kilka pytań dot. inwestycji początkującego - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Kilka pytań dot. inwestycji początkującego (/Temat-Kilka-pytan-dot-inwestycji-poczatkujacego-57593)



Kilka pytań dot. inwestycji początkującego - lanceq - 18-08-2012 05:14

Witam serdecznie,
czytam coraz więcej o tym inwestowaniu i się dowiaduje coraz więcej ciekawych rzeczy, w związku z tym mam do Was kilka pytań, i bardzo proszę aby wypowiadały się osoby które inwestują w tysiącach a nie w setkach bo naprawdę zależy mi na odpowiedziach osób które znają rynek inwestycji i siedzą w tym trochę dłużej.

Dobrze, zacznę od tego że mam na dobry początek do zainwestowania 1,5k zł i rozglądam się za najlepszym serwisem typu inwestuj i zarabiaj bez żadnego ryzyka, jeżeli znajdzie się osoba która naprawdę mi wytłumaczy wszystko od początku do końca, nie chodzi mi tu o klepnięcie na odwal się 10 zdań ale naprawdę dostanę od kogoś sporo wartościowych informacji to z reffem nie będzie problemu.

A teraz moje pytania, ponumeruje je aby było szybciej i łatwiej:

1. Jaki polecacie serwis sprawdzony który utrzymuje się conajmniej kilka lat gdzie mam 101% gwarancji że dostanę moje zarobione pieniążki, najlepiej powiedzcie ile zarobie na polecanym przez was serwisie wpłacając 1500 zł w przeciągu np. 7 oraz 30 dni.
2. Mam 18 lat jeszcze nie wyrobiłem sobie dowodu osobistego, jak wygląda sprawa z wypłacaniem, czy trzeba obowiązkowo mieć takie rzeczy jak NIP czy REGON czy cokolwiek innego ?
3. Jak wygląda sprawa z wpłacaniem, bo rozumiem że z zwykłym kontem w mbanku sobie nie wypłacę ?
4. Ile najlepiej inwestować na pierwszy raz gdy się jest zupełnym świeżakiem, musicie mnie zrozumieć, dopiero poznaje zabawe w inwestycje i trochę boję się dawać jakieś obcej spółce która ma siedzibę milion kilometrów ode mnie kase Tongue
5. Jak wygląda sprawa z odprowadzaniem podatku przy inwestycji ?
6. Ogólnie jakieś rady dla początkującego.


RE: Kilka pytań dot. inwestycji początkującego - bytomiok - 18-08-2012 09:16

1. http://xfwcs.com/ - zależy jaki program wybierzesz oraz http://justbeenpaid.com/login.php - 2% dziennie przez 60dni.
2. O ile wiem NIP potrzebny jest teraz tylko firmom, to samo z REGON'em.
3. Wypłacasz na internetowe portfele płatnicze np. Payza, PayPal, Skrill, STP.
4. Nie więcej jak 200zł. Jeżeli zarobisz na inwestowaniu obróć całe zarobione pieniądze i dorzuć trochę z zewnątrz dwa, trzy raz. Potem możesz 50% kwoty reinwestować, a 50% wypłacić. Ja tak robię Smile
5. Hmm sam będę pierwszy raz odprowadzał podatek od tego, o ile się nie mylę jest w picie rubryka w którą wpisujemy "inne" zarobki, czy jak to się tam zwie.
6. Nie wierz we wszystko co ktoś mówi. Bądź ostrożny. Nie inwestuj w programy o których nie znasz opinii, oraz najważniejszego, czy są wypłacalne.


RE: Kilka pytań dot. inwestycji początkującego - kamilu87 - 18-08-2012 10:25

Napisałeś że sporo czytasz na temat inwestowania, a z drugiej strony pytasz o program który daje gwarancje 101% odzyskania kapitału i zarobienia na nim, wybacz ale takie coś nie istnieje. Ba samo pojęcie inwestowania jest związane z ryzykiem - czym wyższy zysk tym większe ryzyko.


RE: Kilka pytań dot. inwestycji początkującego - adrick1197 - 18-08-2012 10:30

idealny przyklad ze nie ma czegos takiego jest zeek rewards ktore bylo super pewne wedlug wielu osob a okazalo sie piramida i prawdopodobnie upadlo Sad


RE: Kilka pytań dot. inwestycji początkującego - bytomiok - 18-08-2012 10:39

AmberGold miało 13% zysku i widzimy jak to sie skończyło Wink


Kilka pytań dot. inwestycji początkującego - Artinesse - 02-03-2018 14:23

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.