Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
LG GD510 z panelem słonecznym [Wystawiony na allegro] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: LG GD510 z panelem słonecznym [Wystawiony na allegro] (/Temat-LG-GD510-z-panelem-slonecznym-Wystawiony-na-allegro-57583)

Strony: 1 2 3


LG GD510 z panelem słonecznym [Wystawiony na allegro] - rowik888 - 17-08-2012 21:09

LG GD510 to telefon, który dba o środowisko. Jak? Wystarczy, że włożysz panel słoneczny, dzięki któremu możesz ładować telefon wykorzystując energię słoneczną.

Dzięki funkcjom takim jak Eco-tree czy Eco-calculator, dowiesz się o ile zmniejszasz emisję dwutlenku węgla. Model LG GD510 nie zawiera polichlorku winylu ani substancji halogenowanych.

Pozostań na bieżąco z Twoimi znajomymi za pomocą portali Facebook, Twitter, MySpace. A to wszystko za pomocą dwóch kliknięć.

Telefon jest używany i posiada ślady użytkowania.


Nie ma simlocka na żadną sieć.


Polskie menu


W zestawie:

- Telefon LG GD510
- Ładowarka i kabel USB (w jednym)
- Oryginalne pudełko
- Panel słoneczny do ładowania na słońcu

Link:

http://allegro.pl/lg-gd510-i2569987188.html


RE: LG GD510 z panelem słonecznym [Wystawiony na allegro] - tomazzi - 17-08-2012 21:11

jaka cena ?
jeśli wystawiony na allegro, to gdzie link do sprzedaży ?


RE: LG GD510 z panelem słonecznym [Wystawiony na allegro] - rowik888 - 17-08-2012 21:13

Link do aukcji:

http://allegro.pl/lg-gd510-i2569987188.html

Cena do uzgodnienia Big Grin

A ile proponujesz?


RE: LG GD510 z panelem słonecznym [Wystawiony na allegro] - tomazzi - 17-08-2012 21:15

na razie orientacyjnie pytałem bez konkretów Smile
jak by co zawsze można policytować ale nie wiadomo jaką kwotę minimalną ustawiłeś na zamknięcie aukcji Tongue

P.S
nie masz w opcji wysyłki za pobraniem a nie widzę byś był aż tak znaną personą bym zaryzykował wpłatę i czekał na wysyłkę, więc zapewne nie po licytuję ( chyba, że opcje wysyłki zmienisz )


RE: LG GD510 z panelem słonecznym [Wystawiony na allegro] - rowik888 - 17-08-2012 21:18

Nie ma ceny minimalnej Smile

Za ile wylicytujesz za tyle sprzedam.


RE: LG GD510 z panelem słonecznym [Wystawiony na allegro] - tomazzi - 17-08-2012 21:21

(17-08-2012 21:18)rowik888 napisał(a):  Nie ma ceny minimalnej Smile

Za ile wylicytujesz za tyle sprzedam.


nie masz w opcji wysyłki za pobraniem a nie widzę byś był aż tak znaną personą bym zaryzykował wpłatę i czekał na wysyłkę, więc zapewne nie po licytuję ( chyba, że opcje wysyłki zmienisz )


RE: LG GD510 z panelem słonecznym [Wystawiony na allegro] - rowik888 - 17-08-2012 21:22

(17-08-2012 21:15)tomazzi napisał(a):  nie masz w opcji wysyłki za pobraniem a nie widzę byś był aż tak znaną personą bym zaryzykował wpłatę i czekał na wysyłkę, więc zapewne nie po licytuję ( chyba, że opcje wysyłki zmienisz )


Może na forum nie jestem aż tak doświadczonym użytkownikiem, ale na allegro mam już trochę stażu, więc pozwól, że się z Tobą nie zgodzę.


RE: LG GD510 z panelem słonecznym [Wystawiony na allegro] - tomazzi - 17-08-2012 21:25

(17-08-2012 21:22)rowik888 napisał(a):  
(17-08-2012 21:15)tomazzi napisał(a):  nie masz w opcji wysyłki za pobraniem a nie widzę byś był aż tak znaną personą bym zaryzykował wpłatę i czekał na wysyłkę, więc zapewne nie po licytuję ( chyba, że opcje wysyłki zmienisz )


Może na forum nie jestem aż tak doświadczonym użytkownikiem, ale na allegro mam już trochę stażu, więc pozwól, że się z Tobą nie zgodzę.

i na forum i na allegro dla mnie takie samo równanie, wybacz ale osoba z 68 komentarzami na allegro nie jest dla mnie osobą na tyle wiarygodną, że zapłacę i będę czekał na wysyłkę która może nigdy nie nastąpić
w ogóle jeśli dokonuję zakupów na allegro to tylko w opcji za pobraniem, nie ma tej opcji to dla mnie zakupy u takiej osoby nie wchodzą nawet w grę, także jak widać podziękuję w udziale w licytacji


RE: LG GD510 z panelem słonecznym [Wystawiony na allegro] - rowik888 - 17-08-2012 21:29

Nie jestem jakimś sklepem internetowym lub "super sprzedawcą" żeby mieć tysiące komentarzy, bo po pierwsze nie mam czym handlować na taką skalę, a po drugie nie mam zamiaru płacić podatków, więc jeżeli 7 lat uczestnictwa w serwisie allegro to dla Ciebie mało, no to niestety, ale nie zalicytujesz u mnie Smile

82 komentarze jeżeli mamy się czepiać szczegółów Smile


RE: LG GD510 z panelem słonecznym [Wystawiony na allegro] - tomazzi - 17-08-2012 21:33

klient nasz Pan
to sprzedający wychodzi pod klienta a nie klient pod sprzedającego ...
byłaby opcja za pobraniem byś miał kupca, bez tej opcji niestety nie mamy o czym rozmawiać