Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Promowanie bloga z ppa przy pomocy seopilot? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pozycjonowanie i Optymalizacja (/Forum-Pozycjonowanie-i-Optymalizacja-341)
+--- Wątek: Promowanie bloga z ppa przy pomocy seopilot? (/Temat-Promowanie-bloga-z-ppa-przy-pomocy-seopilot-57562)



Promowanie bloga z ppa przy pomocy seopilot? - Driver494 - 17-08-2012 14:05

Witam!

Przypomniałem sobie własnie że mam jeszcze promocyjne 200zł do wykorzystania w seopilot. Zastanawiam się teraz czy seopilot pomogło by mi wypozycjonować bloga w google.com? (chodzi tu szczególnie o zagranicznych odbiorców).


RE: Promowanie bloga z ppa przy pomocy seopilot? - Max998 - 17-08-2012 14:16

Ja nie pozycjonowałem tam bloga a mimo to w statystykach mi pisze, że codziennie ok. 50 osób odwiedza mnie właśnie z google.com.


RE: Promowanie bloga z ppa przy pomocy seopilot? - Admin - 17-08-2012 14:22

zależy od frazy która cie interesuje, pod hacki, cracki na pewno 200zł Ci dużo nie pomoże, pod frazy docelowe dla danej pewnie coś to da, jednak nie oczekuj dużych zmian w zarobkach.


RE: Promowanie bloga z ppa przy pomocy seopilot? - Davi - 17-08-2012 14:38

Dokładnie tak jak admin mówi nie spodziewaj się dużego powera w pozycjonowaniu głównie chodzi o czas i budżet trzeba być cierpliwym. Trzeba różnicować linki z różnych źródeł katalogi, blogi (wpisy reklamowe,komentarze pod wpisami), fora (profile z linkiem, posty w tematach), własne zaplecza i wiele wiele innych Smile.


Pozdro