Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
konto cashbuzz - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: konto cashbuzz (/Temat-konto-cashbuzz-57531)



konto cashbuzz - daniel42na - 16-08-2012 20:52

Sprzedam konto casbuzz za doładowanie heja 5 zł.
Na koncie CB mam 1,79 $.
Chętni pisać w temacie/PW


RE: konto cashbuzz - miniek9090 - 16-08-2012 22:02

haha , jak to się nie opłaca , Big Grin Big GrinBig Grin
sprzedaj za max 90 centów Smile


RE: konto cashbuzz - daniel42na - 17-08-2012 11:27

no jak to sie nie opłaca, weź kalkulator włącz


RE: konto cashbuzz - Kabajana - 17-08-2012 11:54

70groszy zarobku +
iwestycja życia..
Sprzedaj za 80centów, bo trzeba po pierwsze zebrać 13 dolców do wypłaty, a poza tym 70 gr to jes nic..


RE: konto cashbuzz - daniel42na - 17-08-2012 12:16

ale ja nie jestem świętym mikołajem i prezentów nie rozdaje, tylko chce SPRZEDAĆ konto CB, za cene mniejszą niż ilość $ które zawiera. Zarabiam na CF, tutaj mi niepotrzebne. Poza tym są osoby mające dostęp do tańszych nieco doładowań, albo mają jakieś zbędne doładowanie.


RE: konto cashbuzz - tomazzi - 17-08-2012 12:21

nikt też świętym mikołajem nie jest i nie kupuje czegoś na czym nie zarobi
jak przedmówcy : zapomnij, że ktoś da ci za konto doładowanie w wysokości 5 PLN
jak znajdziesz kupca za 0.70-0.80$ to powinieneś być zadowolony, że je sprzedałeś i tyle dostałeś bo więcej to co oferujesz warte nie jest


RE: konto cashbuzz - daniel42na - 17-08-2012 12:24

no jak warte nie jest jak mam tam wiecej niz 5 zł .. tak na dobry start by ktoś zaczynający z PPA miał Smile ale nie to nie, pozamieniam sobie na chwile linki z cf na cb żeby dobić do minimum i luz. ale żydy Big Grin


konto cashbuzz - surfer0700 - 26-06-2013 17:57

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.