Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wykorzystanie starterów - duża ilość - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Wykorzystanie starterów - duża ilość (/Temat-Wykorzystanie-starterow-duza-ilosc-57519)

Strony: 1 2 3 4 5


Wykorzystanie starterów - duża ilość - Kabajana - 16-08-2012 15:07

Witam
Mam ponad 200 starterów w tej chwili z heyah do wykorzystania.
Tutaj powstaje pytanie: gdzie je najlepiej wykorzystać ?
Zależałoby mi żeby do końca tego tygodnia zebrać ponad 150zł.
Bawiłem się stronką honeydollarz.com, ale tylko na kilka kont wypłacili.
Jeżeli podajecie serwis, to dawajcie od razu reflink, oraz oferty, które zalicza
Za dobry serwis dostaniecie moją kasę z refbacka, a starterów 200 jest, więc trochę będzie.

Dziękuję


RE: Wykorzystanie starterów - duża ilość - Krissu - 16-08-2012 15:09

Przyłączam się do pytania, fakt faktem - starterów nie posiadam aż w takich ilościach, jednak jest ich trochę.
@UP: All darmowe? ^^


RE: Wykorzystanie starterów - duża ilość - Matez - 16-08-2012 15:13

Na RewardingWays kiedyś nieźle zaliczało. Z wypłatami też nie miałem żadnych problemów. Jak jest teraz, nie wiem, bo z miesiąc już tam nie zaglądałem. Wiem że na pewno nadal działa. Jakbyś był zainteresowany to masz baner w mojej sygnaturze.


RE: Wykorzystanie starterów - duża ilość - Kabajana - 16-08-2012 15:19

A jakaś lista ofert które zalicza ? Bo zrobiłem ponad 10 wczoraj tam, i żadnej nie zaliczyło :|


RE: Wykorzystanie starterów - duża ilość - Matez - 16-08-2012 15:23

(16-08-2012 15:19)Kabajana napisał(a):  A jakaś lista ofert które zalicza ? Bo zrobiłem ponad 10 wczoraj tam, i żadnej nie zaliczyło :|

Kiedyś mi zaliczało tak 80% tego co zrobiłem. Jak jest teraz i co teraz zalicza naprawdę nie wiem. Pamiętam tylko że kiedyś w pierwszej kolejności robiłem oferty z macbookami bo je zawsze zaliczało.


RE: Wykorzystanie starterów - duża ilość - Kabajana - 16-08-2012 15:25

Sprawdzę, na razie plusik.
Jakieś inne oferty ?


RE: Wykorzystanie starterów - duża ilość - Kabajana - 17-08-2012 11:04

Ref.
czyli mam rozumieć że nikt nie zna innych sposobów ?


RE: Wykorzystanie starterów - duża ilość - Aali - 17-08-2012 11:28

MegaEarn.org invite code: CP74XE6CO2
możesz cisnąć ze starterami na sieci AdworkMedia, resztki wyciskać na pozostałych sieciach.
oferty z adworkmedia które mi wchodzą za każdym razem:
Wygrac nowy iPada3/Macbook Pro/iPhone 4s!
Weź udział w quizie na wygranie nowego MacBooka!
Quizu Apple wygrać iPhone 4S!
i jeszcze któryś z testów na miłość ale nie pamiętam dokładnie


RE: Wykorzystanie starterów - duża ilość - Kabajana - 17-08-2012 11:33

Aali ocipiałeś, że będę się rejestrował w serwisie, który mnie "wyruch**" na 25$


RE: Wykorzystanie starterów - duża ilość - WazzaP - 17-08-2012 21:43

A ja ci polecam serwis, który mam w sygnie (1 euro w 10 min ). Dużo zalicza ofert, dokładniej to ci nie mogę powiedzieć, bo piszę z telefonu, ale na prawdę warto spróbować Smile