Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dollarsincome - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dollarsincome (/Temat-Dollarsincome-57508)

Strony: 1 2 3 4 5


Dollarsincome - slonce - 16-08-2012 10:46

Stronka dzieki której idzie szybko i łatwo zarabiać
Wypłacać kase można na konto PayPal, Payza, Liberty Reserve. Pieniądze na koncie wpłyną w ciągu 2-3 dni.
Na konto PayPal minimum to 15$ które mozna wypłacić po 20 dniach od zarejestrowania, niestety strona co do wypłaceń ma limity ponieważ bardzo dużo osób zleca wypłaty :/
Aby zarabiac klikamy w zakładkę Surf sites (surfujemy po stronach) lub Perform Jobs (wykonujemy zadania).
Stronka ma tłumacza na jezyk polski , mozesz reklamowac swoje strony i zyskac w ten sposob poleconych.

Równiez po wpisaniu konta na które ma wpłynąć Twoja kasa , ranga wzrasta na Amateur, dzięki której masz mniejsze minimum do wypłaceń kasy. Rangę można kupić lub poprostu od aktywności ona może wzrosnąć albo i zmaleć :/ Im większa ranga tym mniejsze minimum do wypłaty oraz możliwość częstszego wypłacenia $. Ranga ta może zmienić sie po tygodniu.

Poza tym nie ma sensu zapisywac sie z czystego linku bo i tak do kogoś zostaniecie przypisani...
Po zapisaniu z mojego reflinku służę pomocą

http://dollarsincome.com/

http://dollarsincome.com/-136287.htm


RE: Dollarsincome - tommy003 - 16-08-2012 11:00

Fatalne tłumaczenie... Widać, że niepisane własnoręcznie. Po drugie chyba nie masz wystarczającej ilości postów, by dawać reflinki. Po trzecie, dwa dolary w 3 dni to słabo jak na spędzanie kilku godzin dziennie na jednej stronie.


RE: Dollarsincome - slonce - 16-08-2012 11:05

Oj Tommy jestem na tej stronie od 31 lipca i moje konto rośnie.... mam uzbieranych ponad 60$ , mam aktywnych okolo 10 poleconych... Kase można miec za kliki, z refów aż 60% jest, można wykonywać zadania, kupowac poleconych.... strona ma tłumacza na jezyk polski... i mnóstwo aktywnych userów...

A co do Twej wypowiedzi mówiąc "chyba" sam nie jesteś pewny, więc jak jesteś nie pewny sie lepiej nie wypowiadaj na dodatek powiem Ci, że dopiero założyłam wątek , który w każdej chwili mogę zedytować i napisać wiele informacji...


RE: Dollarsincome - tomazzi - 16-08-2012 11:10

(16-08-2012 11:00)tommy003 napisał(a):  Fatalne tłumaczenie... Widać, że niepisane własnoręcznie. Po drugie chyba nie masz wystarczającej ilości postów, by dawać reflinki. Po trzecie, dwa dolary w 3 dni to słabo jak na spędzanie kilku godzin dziennie na jednej stronie.

przetłumaczone, przeżute i wyplute przez translator i jest w stylu kali mówić po polsku... 0 inwencji autorki tematu w napisanie opisu własnymi słowa, po prostu na odp*****l byle tylko jakichś refów złapać
co do ilości postów ma już ich tyle ile trzeba ale jeśli ktoś z moderatorów przyjrzałby się jej postom to wiele z nich to spam które po usunięciu sprawiłyby, że brak by było na jej koncie postów potrzebnych na reflink


RE: Dollarsincome - slonce - 16-08-2012 11:15

Tomazzi najpierw sie rozeznaj a potem zacznij kogoś krytykować... wątek powstał kilka minut temu.... pozwól mi go najpierw rozpracowac a potem zacznij krytykować.


RE: Dollarsincome - tomazzi - 16-08-2012 11:19

(16-08-2012 11:15)slonce napisał(a):  Tomazzi najpierw sie rozeznaj a potem zacznij kogoś krytykować... wątek powstał kilka minut temu.... pozwól mi go najpierw rozpracowac a potem zacznij krytykować.

krytykuję to co jest a to co jest to jest tylko na to do skrytykowania to co napisałem
traktuj ludzi poważnie i od napisania tematu rób to jak Pan Bóg przykazał a nie w stylu wyplute przez translator, że głowa boli by przeczytać w ogóle opis i zrozumieć o co kalemu chodzi w jego mowie kali chcieć mówić po polsku


RE: Dollarsincome - slonce - 16-08-2012 11:22

tomazzi widac nie umiesz czytac to co ja napiszę, tworzysz niemiła atmosferę... poprostu jak żal człowiekowi dupę ściska to próbuje zniszczyć drugiego człowieka, żal.pl


RE: Dollarsincome - tomazzi - 16-08-2012 11:27

(16-08-2012 11:22)slonce napisał(a):  tomazzi widac nie umiesz czytac to co ja napiszę, tworzysz niemiła atmosferę... poprostu jak żal człowiekowi dupę ściska to próbuje zniszczyć drugiego człowieka, żal.pl

bekabekabekabekabekabekabeka zastanowiłaś się kilka razy zanim to napisałaś ??
o co ma mi żal coś ściskać ?? o jakiś pseudo serwis w którym zarobi się guziki jakimi dla mnie są te zarobki z takiego czegoś ???
powiem szczerze, że za często się z głupim przez ścianę macałaś i nic dodać i nic ująć
mnie na takie coś szkoda mojego cennego czasu marnować by się w ogóle rejestrować a co dopiero mówić o żalu bekabekabeka
podziwiam tylko ludzi którzy się bawią w takie guziki bo takim dla mnie jest z tego zarobek ale no cóż jedni lubią rybki a inni akwarium jedni wolą zarabiać konkretne pieniądze a inni guziki

by zakończyć mnie nie interesują twoje pseudo wypociny w kolejnych postach, 1 post był jaki był i opinia na jego temat jest taka jak wyrażona w postach a nie inna a żebyś stawała na rzęsach i klaskała uszami to tego nie zmienisz


RE: Dollarsincome - slonce - 16-08-2012 11:33

tomazzi widać , że nadal nie umiesz czytac.... po drugie chyba do czegos słuzy edycja prawda??
Nie zmuszam nikogo do rejestracji... Jeśli ktoś chce to się zarejestruje a jeśli nie to nie - proste.
Zacznij sie czepiac swego ogonka , bo aby się czepiac ogonka najpierw trzeba ten ogonek miec Wink
A jednak pierwszy post jest inny niz był wcześniej i kto tu staje na rzesach i klaska uszami ?


RE: Dollarsincome - PawkusPL - 16-08-2012 16:55

Slonce, tomazzi ma przecież racje.. Gdy przeczytałem ten post to nie wiadomo o co w tym serwisie chodzi. Napisałeś jakie jest minimum, jak mozna wypłacać, o jakichś rangach pisałeś, ale nie napisałeś jak tam się zarabia. A po za tym mówisz, że to co napisałeś jeszcze będziesz edytował.. No to ku**a jak się pisze post to nie klika się wyślij przed napisaniem go całego! Napisz cały dopiero potem wyślij, a opcja "edytuj" jest po to żeby poprawić ewentualne błędy które zobaczysz dopiero po wysłaniu...