Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Strona PR 3, 130 unikalnych wizyt dziennie :: jak zarobić? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Zarabianie na WWW - dyskusje, pytania i odpowiedzi (/Forum-Zarabianie-na-WWW-dyskusje-pytania-i-odpowiedzi-202)
+--- Wątek: Strona PR 3, 130 unikalnych wizyt dziennie :: jak zarobić? (/Temat-Strona-PR-3-130-unikalnych-wizyt-dziennie-jak-zarobic-57450)

Strony: 1 2 3


Strona PR 3, 130 unikalnych wizyt dziennie :: jak zarobić? - Szympek - 15-08-2012 00:44

Witam,

Posiadam stronę http://www.darmowe3gp.pl, domena ma PR 3, czyli jest nieźle, 130 unikalnych wizyt dziennie (stat4u) również nie jest źle.
Dotychczas zarobiłem ponad 13 zł Huh na cpmprofit (jak wiadomo już tego nie ma)
Próbowałem coś z CPMleder 0,06 $ i zrezygnowałem i TrafficRevenue.net z tego są trojany :/ więc również zrezygnowałem.
Wcześniej zarobiłem ponad 700 zł w NetSales, aż sam nie wierzyłem, jednak nie zrozumiałem chyba zasad tego, bo po jakimś miesiącu tej kwoty już nie było, zmalała do 200 zł, poniej 100 zł,50 i 0.. Pozatym nie mam jeszcze 18 lat, mogłem wypłacać pieniądze na firmę mamy, ale dużo z tym zachodu...
Próbowałem giełdę linków ProLink.pl jesdnak mam jakieś problemy z instalacją ów linków z tej strony.

Czy moglibyście polecić mi jakąś dobrą stronę z reklamami, w sumie najlepiej CPM, ale mogę być też inne w zamian za rejestrację z refa i reputa? :-)

Pozdrawiam


RE: Strona PR 3, 130 unikalnych wizyt dziennie :: jak zarobić? - Admin - 15-08-2012 07:15

spróbuj tutaj, jeśli Cie przyjmą to będzie warto : http://zarabiam.com/Temat-SeoPilot-pl-System-sprzedazy-linkow-gwarantowane-zyski-dla-webmasterow-49601


RE: Strona PR 3, 130 unikalnych wizyt dziennie :: jak zarobić? - Szympek - 15-08-2012 09:40

Niestety SeoPilot nie przyjęli mnie.

//edit

A sobie tak 4fun spróbowałem jeszcze raz i...

Cytat:Twój serwis został pomyślnie dodany do Systemu. Prosimy zainstalować kod boksu reklamowego i wysłać serwis na indeksację. O rezultacie weryfikacji zostaniesz poinformowany drogą e-mailową.

Jak mnie przyjmą to będzie suuuper Big Grin


//edit

Odrzucili :<


RE: Strona PR 3, 130 unikalnych wizyt dziennie :: jak zarobić? - startchips - 15-08-2012 11:42

Novem serwis. Lub Google AdSense.


RE: Strona PR 3, 130 unikalnych wizyt dziennie :: jak zarobić? - Szympek - 15-08-2012 15:11

Google AdSense nie mogę, Novem.pl ciekawe czy zaakceptują :-)


RE: Strona PR 3, 130 unikalnych wizyt dziennie :: jak zarobić? - startchips - 15-08-2012 17:38

Ryzykuj, to nic nie kosztuje Wink


RE: Strona PR 3, 130 unikalnych wizyt dziennie :: jak zarobić? - Szympek - 15-08-2012 18:01

nom Tongue Tylko jak jest z wypłacalnośćią novem? Od razu na konto czy trzyba im coś wysyłac?


RE: Strona PR 3, 130 unikalnych wizyt dziennie :: jak zarobić? - startchips - 15-08-2012 18:04

Nie wiem, bo nie miałem okazji wypłacić, bo długo nie byłem w tym. Poczytaj w necie ;p


RE: Strona PR 3, 130 unikalnych wizyt dziennie :: jak zarobić? - LessiPL - 15-08-2012 18:16

Na novem szału nie znajdziesz, w sumie mają to samo co afilo, netsales czy oomg.

Czemu adsense u Ciebie nie przejdzie?


RE: Strona PR 3, 130 unikalnych wizyt dziennie :: jak zarobić? - Szympek - 15-08-2012 18:19

Kilka lat temu zarejestorwałem się już w AdSense (zweryfikowali po adresie zamieszkania) i już nie mogę drugi raz a nie mam dostępu do tego konta.