Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy można zrobić płatne ankiety na własnej stronie? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Czy można zrobić płatne ankiety na własnej stronie? (/Temat-Czy-mozna-zrobic-platne-ankiety-na-wlasnej-stronie-57414)



Czy można zrobić płatne ankiety na własnej stronie? - patyczak18 - 14-08-2012 14:49

Witam!

Mam pytanie czy na własnej stronie mogę umieścić płatne ankiety?
Płatne czyli takie za które wypełniający nic nie płaci, ale ja otrzymuje z niej jakiś dochód.

Jeśli są takie ankiety to skąd, jakie i jaki mam profit z jednej wypełnionej ankiety?

Najlepsze odpowiedzi nagradzam reputami


RE: Czy można zrobić płatne ankiety na własnej stronie? - Jaro070 - 14-08-2012 17:55

CPAlead.


RE: Czy można zrobić płatne ankiety na własnej stronie? - xJAmaTOx - 14-08-2012 18:17

Chyba nie o to chodzi..
SponorPay ? ;>


RE: Czy można zrobić płatne ankiety na własnej stronie? - Dennisek78 - 14-08-2012 18:33

Jaro za ankiety na cpalead użytkownik y musi zapłacić bo to subskrypcja Smile


Jeśli byś posiadał serwis typu 4win lub giftonline rozbudowany itd. to możesz starać się o przyjęcie do firmy netsales tam mają Polskie darmowe ankiety Smile


RE: Czy można zrobić płatne ankiety na własnej stronie? - N55 - 14-08-2012 18:42

Można. Możesz mieć z tego np. 1 zł. Musisz dołączyć do programu partnerskiego. Jak jesteś zainteresowany to pisz na pw. Postaram się pomóc.