Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Tematy. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Tematy. (/Temat-Tematy-574)



Tematy. - Kaziu - 28-12-2009 13:17

Witam, przeglądając forum zauważyłem, że jest dosyć dużo tematów, gdzie nikt już nic nie pisze... Myślę, że takie tematy powinny być usunięte, bo tylko zaśmiecają forum.


RE: Tematy. - Alcor - 28-12-2009 14:01

Po co usuwać? wystarczy przenieść je do kosza.


RE: Tematy. - Kaziu - 28-12-2009 14:41

(28-12-2009 14:01)Alcor napisał(a):  Po co usuwać? wystarczy przenieść je do kosza.

A z kosza je usunąć, bo po co mają być te tematy, jeśli nikt ich już nie odwiedza ?


RE: Tematy. - Alcor - 28-12-2009 15:14

Może komuś się jeszcze kiedyś przydadzą.


RE: Tematy. - real - 28-12-2009 15:38

Bądź pewny, że Admin nad tym czuwa


RE: Tematy. - Siom - 28-12-2009 17:49

W ogóle ich nie przenosić,mało kto zagląda do kosza,bo lądują tam zazwyczaj debilne tematy to po co mają tam być dobre tematy tyle,że nie często odwiedzane? Na bank komuś się jeszcze przydadzą,to że nikt tam nie pisze nie znaczy,że nikt tego nie czyta Smile


RE: Tematy. - Verudi - 28-12-2009 18:39

Moim zdaniem wywalanie tematów jest bez sensu. Po co mają być poruszane wątki której już były ??

To jest moje skromne zdanie Smile Decyzje pozostawiam Adminowi Big Grin


RE: Tematy. - kucharz - 28-12-2009 20:05

Ja jestem za wywalaniem tematów debilnych i powtarzających się bo zaśmiecają forum .


RE: Tematy. - Kleszczman - 29-12-2009 00:43

Nie tylko Admin. Tu jest cała brygada Big Grin A ten temat to raczej do kosza poleci bo po co zamykać tematy ważne (choć czasami stare) w których ktoś za jakiś czas może opisać swój problem zamiast zakładać nowy topic. Nigdy tego nie wiadomo O_O

Moim zdaniem całkowicie zbędny wątek do dyskusji. Krótko mówiąc sruuuuuuuuuuuuuuu...............


Tematy. - Killer - 11-03-2011 00:57

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.


Pozdrawiamy
Administracja Forum.