Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bukmacherka bez dowodu i itd. ;) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Forum Bukmacherskie (/Forum-Forum-Bukmacherskie-284)
+--- Dział: Bukmacherstwo (/Forum-Bukmacherstwo-204)
+--- Wątek: Bukmacherka bez dowodu i itd. ;) (/Temat-Bukmacherka-bez-dowodu-i-itd-57355)

Strony: 1 2


RE: Bukmacherka bez dowodu i itd. ;) - blancio100g - 14-08-2012 17:43

w bet-at-home pare razy wyciągałem kase (mam 17 lat) i nie trzabyło skanu dowodu, kase wpłacałem przelewem


RE: Bukmacherka bez dowodu i itd. ;) - Xanthi - 14-08-2012 18:54

(14-08-2012 17:39)GrzesiX napisał(a):  Wplata karta to samo w sobie potwierdzenie wiarygodnosci.
Jesli robisz przelew bankowy z konta na konto to potwierdzic raczej trzeba bedzie - pewnie zalezy od firmy bukmacherskiej...

Ja robiłem depozyt kartą debetową, a wypłata i tak szła na konto bo na tą kartę nie wysyłają wypłat, bo ich nie obsługuje, więc musiałem skan dowodu wysyłać ;p


RE: Bukmacherka bez dowodu i itd. ;) - WazzaP - 15-08-2012 03:28

@up

Skan dowodu? A w jakim serwisie? Smile


RE: Bukmacherka bez dowodu i itd. ;) - WazzaP - 15-08-2012 03:29

(14-08-2012 17:43)blancio100g napisał(a):  w bet-at-home pare razy wyciągałem kase (mam 17 lat) i nie trzabyło skanu dowodu, kase wpłacałem przelewem

Kasę wpłacałeś przelewem, a wypłacałeś? Smile

Sorry za post pod postem, ale na telefonie słabo ogarniam, a chciałbym otrzymać odpowiedź na te dwa pytania. Z góry dzięki za wyruzomiałość ;-)


RE: Bukmacherka bez dowodu i itd. ;) - Yogii - 15-08-2012 12:36

wypłaca tez sie przelewem


jak by ktos chciał sie zapisac do bet at home to zaproponuje refback 50%


RE: Bukmacherka bez dowodu i itd. ;) - webogladacz - 02-09-2012 12:20

tak to prawda wypłacają bez dowodu ale czasami sie nie uda i kasa zablokowana