Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Warto inwestować małą kwotę ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Warto inwestować małą kwotę ? (/Temat-Warto-inwestowac-mala-kwote-57352)



Warto inwestować małą kwotę ? - blancio100g - 13-08-2012 11:25

Witam chciałem wejśc w świat ''inwestowania'' Big Grin Czytałem, że mozna stracić również wszystko... Chciałem pierw wejśc małą kwotą rzedu 100-150zł +10$ oni dają z tego co czytałem. Jaki polecacie najlepszy wypłacalny inwestor ? Pomógłby ktoś za refa Wink ? Pozdrawiam

PS; Gdybym wszystko obadał pewnie potem inwestował bym większą kase Wink


RE: Warto inwestować małą kwotę ? - Roben - 13-08-2012 11:35

Nie jest to wiele do zainwestowania wiec dlugo by trzeba re inwestowac by uzyskac jakies lepsze pieniadze.A z tym 10$ to tylko w JBP dostaniesz.Jest to pozyczka ktora sobie potem odbieraja.


RE: Warto inwestować małą kwotę ? - adax84 - 13-08-2012 14:48

150 zł to ok. 45$. Nie jest to oszałamiająca kwota (czyt. dużo na tym nie zarobisz) i nie każdy program będzie w Twoim wypadku wart uwagi. Wiele zależy od tego czy możesz poczekać na zwrot inwestycji czy zdecydowanie najważniejsza - bez względu na ryzyko - jest dla Ciebie szybkość zarobku. Proponuję żebyś przeczytał kilka ostatnich wątków, rozejrzał się trochę sam po programach - żeby móc samemu ocenić ich stabilność i możliwości. Ja może tylko wspomnę o takich programach jak nzx czy w4at.


RE: Warto inwestować małą kwotę ? - Meloman - 14-08-2012 09:09

Niby mówi się ze każda kwota inwestycji jest dobra, ale prawda jest taka że wchodzenie z kwotą 45$ w stabilny program czyli z małym procent jest według mnie nieopłacalne.

Przypuśćmy wchodzisz w JBP czyli program z 2% zyskiem w dni robocze i 1,5 % zysku w weekend.

Za 45$ i 10$ masz 5 pozycji. 5 pozycji w każdy dzień roboczy będzie dawało ci przychód 1 $, a w weekend 0,75 $

Czyli zanim kupisz kolejną pozycje oczywiście jeśli chcesz reinwestować no to minie 5-6 dni dlatego bo masz pozostałe 5$. Potem czekasz 10-12 dni zanim kupisz kolejna..

Skracając ogólnie : z taką kwotą inwestycji po 81 dniach będziesz miał dopiero 20-21 pozycji czyli 3,80$ na dzień roboczy a w weekend 2,70$

Czyli minęło tyle czasu a ty nadal praktycznie nic nie zarabiasz.



To tak w skrócie ode mnie, jak chcesz możesz pisać, w sygnie mam podane wszystko.


RE: Warto inwestować małą kwotę ? - tomazzi - 14-08-2012 09:13

10$ również dostajesz w innym programie tzn rprofits których nikt ci nie odbiera, możesz wraz z zyskami z nich wypłacić, nie zostaną ci zabranie jak to jest w przypadku jbp
ja osobiście odradzam inwestowanie w ten program dla mnie to już jest rzecz na równi pochyłej lecąca stale w dół a jeśli restarty będą co 2 miesiące i teoria 50% zabranych pozycji a w praktyce i 80% to szkoda tracić tam kasę już wpłacając w ten program
inwestując w rprofits ( łącznie z bonusem 55$) codziennie masz 1,65$ przez 70 dni i możesz stosować taktykę, że w 1 dzień wypłata, w 1 zakup pozycji ( minimum depozytu to 1$ z czego co dzień otrzymasz 0,03$) i dodać trzeba, że na jbp masz "celowanie w okienko wypłaty" i są osoby które mają takiego pecha, że i 40 dni nie trafiają na okienko wypłaty, więc masz pieniądze do wypłacenia ale nie trafisz na kanał i ich nie wypłacisz
natomiast w rprofits masz środki do wypłaty to zlecasz i instant masz na koncie, a w jbp jeszcze czekasz na manualną realizację jak uda ci się zlecić wypłatę
jeśli byś był zainteresowany programem rprofits to zapraszam serdecznie Smile
http://rprofits.com/GO840571
dodam jeszcze, że po każdej mojej wypłacie z tego programu, wypłacam poleconym refback w wysokości 50% kwoty jaką otrzymuję z ich inwestycji Smile


RE: Warto inwestować małą kwotę ? - malpa2 - 14-08-2012 09:17

Warto ale raczej po to by zdobyć jakieś doświadczenie i czegoś się nauczyć niż coś konkretnie zarobić.

Meloman już ci na przykładzie to pokazał, że kokosów z tego mieć nie będziesz, ale poznasz program, zasadę jego działania itp. więc Twoja decyzja Wink


RE: Warto inwestować małą kwotę ? - dracus666 - 19-10-2012 18:55

dodam tylko ze program w/w rprofits to już [SCAM]. Tak jakby ktoś nie wiedział.


RE: Warto inwestować małą kwotę ? - tomazzi - 19-10-2012 18:58

następny archeolog - zobacz kolego, że post jest sprzed 2 miesięcy ..
temat do zamknięcia z resztą bo się jeszcze nie jeden archeolog znajdzie


Warto inwestować małą kwotę ? - Magnus - 19-10-2012 19:06

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.