Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
oszust startchips - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: oszust startchips (/Temat-oszust-startchips-57290)

Strony: 1 2 3 4


RE: oszust startchips - startchips - 11-08-2012 21:31

Tak Wink pamietaj zakryc nick i daneWink


RE: oszust startchips - just4now - 11-08-2012 21:34

(11-08-2012 21:22)startchips napisał(a):  Zrobiłem konto z Ref wiec w czym problem? Gdyby poradnik byl własny wszystko by bylo. A ze ten poradnik mam na komp, oraz na internecie jest ten sam, wiec pozostawiłem ponownie mypay bo nie ma znow dobrego poradnika. A ze nie wierzycie ze mam na komp to moge dac ss z utworzeniem pliku, czyli dzien w ktorym został pobrany. Nowy nick na Gg mi chodzilo, a nie ma forum. Czytanie ze zrozumieniemWink

Powinienem byc spytany o zgodę na wrzucenie rozmowy. Inaczej zgłaszam.

Mnie natomiast ciekawi z jaką datą jest update wersji którą miałeś na dysku? a z jaką datą update otrzymałeś od lukasz9669.
Data na pierwszej stronie spisu treści.

p.s. dzięki za surową ocenę poradnika Smile Większości userom jednak się przydaje, nie dostają banów i mają całkiem rzeczowe zarobki.

BTW - mała reklama, dziś nowa wersja do pobrania, z dwoma filmikami Smile


RE: oszust startchips - lukasz9669 - 11-08-2012 21:41

gdzie te ss dać na jaką stronę ?


RE: oszust startchips - startchips - 11-08-2012 21:50

Imageshack.us polecam Wink


RE: oszust startchips - lukasz9669 - 11-08-2012 21:52

1 pisanie


RE: oszust startchips - lukasz9669 - 11-08-2012 21:55

2 pisanie


RE: oszust startchips - lukasz9669 - 11-08-2012 21:55

3 strona


RE: oszust startchips - just4now - 11-08-2012 21:56

Panowie, chyba się odcinam Big Grin wiem że startchips ma pewnie wersję poradnika gdy był jeszcze bez hasła i gitara. Dobranoc Big Grin


RE: oszust startchips - lukasz9669 - 11-08-2012 21:56

i ostatnia


RE: oszust startchips - startchips - 11-08-2012 21:57

Może trochę przesadziłem z tą "surową" oceną, ale próbowałem coś z działać z tego poradnika i mi nie wychodziło.

A ja nikogo nie oszukałem, tylko po prostu jestem sprawiedliwi, zrobiłem konto z ref. bo chciałem poradnik takiego jakiego jeszcze nie czytałem, i że będzie wytłumaczone tak jak ja myślę, więc bym robił akcję z tego ref. A, że jestem sprawiedliwy, to po prostu zrobiłem konto z ref, dostałem poradnik, który posiadam ( może nie tą wersję update ), lecz tego samego autora, więc z poradnika nie korzystam oraz ogólnie z MyPay nie korzystam.


Oszukałbym kogoś, gdybym zrobił konto z ref, zdobył poradnik, podziękował i się zwinął.