Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Cupsell- Zarabiaj na sprzedawaniu koszulek - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Cupsell- Zarabiaj na sprzedawaniu koszulek (/Temat-Cupsell-Zarabiaj-na-sprzedawaniu-koszulek-57266)



Cupsell- Zarabiaj na sprzedawaniu koszulek - ShakD - 11-08-2012 14:10

Cytat:Platforma sprzedażowa CupSell.pl to najlepsze miejsce do zarabiania w internecie. Dlaczego?
Z kilku prostych powodów:


  1. Nie ponosisz żadnego ryzyka finansowego (u nas płaci się wyłącznie za zakupione produkt, a płaci klient, nie sprzedawca)
  2. Nie musisz znać się na produkcji koszulek czy na prowadzeniu sklepów
  3. Nie musisz chodzić na pocztę żeby wysyłać paczki (my to robimy)
  4. Nie musisz mieć działalności gospodarczej by zarabiać
  5. Wystarczy chcieć.


W momencie gdy ktoś kupi koszulkę w Twoim sklepie, my zajmujemy się realizacją zamówienia.
Gdy transakcja dobiegnie końca do Twojego konta CupSell.pl zostanie doliczona prowizja (którą sam ustawiłeś przy dodawaniu produktu). Gdy uzbiera Ci się na koncie kwota przynajmniej 100 pln możesz ją wypłacić.
Proste prawda Smile

Są dowody wyplaty, a po za tym bardziej wierze w taki system zarabiania pieniedzy niz jakies piramidkiWink
"NIe ma niczego za darmo" wiec trzeba troszke popracowac i rozkrecic sklepBig Grin

http://cupsell.pl/polecam/Shakd

P.S. Pomagam tylko poleconymWink


RE: Cupsell- Zarabiaj na sprzedawaniu koszulek - Majka - 11-08-2012 14:18

1. Dubel - temat już jest na forum Wink
2. A Ty ile zarobiłeś?
3. Cholernie jest trudno zarobić na takim "sklepie" uwierz mi! Z prowizją dla Ciebie 5 zł - koszulka pewnie kosztuje jakieś 45 zł i ma beznadziejny obrazek na klacie. Ludzie nie kupują takiego czegoś.

Ale z całym szacunkiem życzę Ci wysokich zarobków....


RE: Cupsell- Zarabiaj na sprzedawaniu koszulek - ShakD - 11-08-2012 15:26

ja na tym sklepie sprzedaje koszulki z logo portalu muzycznego wiec moze ktos bedzie chetny;p
no i nie dziekuje zeby nie zapeszycBig Grin heh


RE: Cupsell- Zarabiaj na sprzedawaniu koszulek - paolo10 - 14-08-2012 12:19

Jak dla mnie wygląda to całkiem ciekawie. Myślę, że jak ktoś ma jakieś fajne pomysły na koszulki i wie jak wypromować swój sklepik może tu trochę zarobić. Trzeba tylko wiedzieć jak zakasować konkurencję Big Grin. Może się w to kiedyś pobawię Tongue