Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problem z FC. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: Problem z FC. (/Temat-Problem-z-FC-57239)



Problem z FC. - Max998 - 10-08-2012 17:57

Witam, na stronie głównej FC pisze iż można wgrywać pliki do 1 GB. Wczoraj chciałem wgrać plik ważący 4xx MB i wyskoczył błąd, dziś chciałem wgrać plik ważący 2xx MB i również jest błąd. Problem nie pojawia się jedynie w małych plikach zajmujących ok 20 MB. Czym może to być spowodowane?
Dodam iż już spory okres czasu się borykam z tym problemem.

Dlaczego piszę tutaj?
- ponieważ na stronce FC przycisk do wysyłania wiadomości jest jakby zablokowany i nie działa podczas klikania na niego.

Po wytłumaczeniu problem temat można zamknąć.


RE: Problem z FC. - Tochkan - 10-08-2012 19:16

Witaj. Ja też tak miałem ,skontaktowałem się z Damianem , on z programistą ,programista to mi naprawił i teraz jest wszystko okej. Smile

Pisz na:
[email protected]


RE: Problem z FC. - Diqtion - 10-08-2012 22:03

Tak, ewentualnie jakby Damian nie odpowiadał - wyślij na [email protected] screen jak wrzucasz duży plik + Twój nick + informację z jakiej przeglądarki korzystasz, a przekażę to programiście.


RE: Problem z FC. - Max998 - 10-08-2012 23:25

Ok, dzięki za odpowiedzi. Smile

Do zamknięcia.