Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szukam Sponsora/oferuje Sponsoring - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Szukam Sponsora/oferuje Sponsoring (/Temat-Szukam-Sponsora-oferuje-Sponsoring-57202)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Szukam Sponsora/oferuje Sponsoring - Admin - 16-08-2012 19:52

Nie ma co się oszukiwać falkoriks, nikt o zdrowych zmysłach nie wyda na serwer który będziesz prowadził takiej kasy.
Albo coś podpiszesz dając jakąś gwarancje albo szukasz po prostu naiwnego który da Ci pobyć adminem.
W sumie najlepiej jeśli sam opłacisz połowe i zyskami będziecie się dzielić po równo.

Poza tym nie mam pojęcia po co taki drogi serwer na start - skoro serwer i tak po pstryknięciu palcem nie będzie pełny.


RE: Szukam Sponsora/oferuje Sponsoring - surfer0700 - 16-08-2012 19:53

Na takie coś jak napisał admin mogę pójść.
Albo pokrywam całość, ale podpisujemy papiery, w innym wypadku niestety nie ma mowy o współpracy.


RE: Szukam Sponsora/oferuje Sponsoring - falkoriks-inc - 16-08-2012 20:58

Spoko, ja napisze umowę(Z Tatą) i wyśle ci ją odpowiada ci takie coś?

Umowę powiedziałem, podpisze, działalności nie potrzeba prowadzić ponieważ można potem odpisywać od Pitu(myślicie że ja sie nie interesowałem? -,-)


RE: Szukam Sponsora/oferuje Sponsoring - Beksa - 16-08-2012 21:55

A brałeś pod uwagę to że:
coś może pójść nie tak.
ktoś może zrobić hack na stronie.
i co wtedy?
weźmiesz kasę raz a skąd podkładka ?
Podkładka czyli mam tu na myśli kasa którą masz
w razie czego jak coś by się stało.
dodam też:
szkoda że nie postawiłeś jakiejś stronki lub forum w wersji testowej
bo to by też dało do zrozumienia że znasz się na tym
i wiesz co i jak.
a teraz to wygląda na to że będziesz uczyć się na błędach na bieżącoSmile


RE: Szukam Sponsora/oferuje Sponsoring - falkoriks-inc - 16-08-2012 22:14

@UP Stronki? WTF? Ja robię serwery gier, do wszystkiego mam zawsze kogoś do pomocy, a stronki to starczy nawet głupie PHP By Przemo lub coś w tym stylu
Stronki to większość PHP lub HTML, reszta to podłączenie do MySQL + minimum Javy
Lauchera do MT2(Do Aktualizacji) załatwię w C++(Kumpel wisi mi przysługę)
Hack-i? Firewall zainstalowany będzie

Teraz gdy on napisał że może zainwestować to zaczynacie pisać, mogliście pisać wcześniej...

Aha, do kolegi który chciał kupować całe maszyny a potem jeśli coś nie wypali to mam mu oddać kasę cała(czyli ok.10-20tyś. -,-), mogę wiedzieć co dla ciebie znaczy słowo sponsor?

Może mały wycinek nawet z Wikipedii:
"Możemy powiedzieć, że sponsoring jest to działanie marketingowe'...' !!które ma przynieść określone korzyści sponsorowi, niekoniecznie w krótkim przedziale czasowym!!"

Sponsor to osoba która sponsoruje firmę/osobę, naraża się na straty lecz również może zarobić na tym kilkukrotnie!


RE: Szukam Sponsora/oferuje Sponsoring - Admin - 18-08-2012 06:47

(16-08-2012 20:58)falkoriks-inc napisał(a):  Spoko, ja napisze umowę(Z Tatą) i wyśle ci ją odpowiada ci takie coś?

Umowę powiedziałem, podpisze, działalności nie potrzeba prowadzić ponieważ można potem odpisywać od Pitu(myślicie że ja sie nie interesowałem? -,-)
Kpisz? Myślisz że użytkownicy tego forum też mają po 15 lat i uwierzą w te brednie?

"Działalności nie potrzeba prowadzić ponieważ można potem odpisywać od Pitu" bekabekabekabeka
nie pisz o czymś o czym nie masz zielonego pojęcia, na dodatek głupot bo to się ani podłogi ani sufitu nie trzymają.

1. Działalność na dłuższy czas jest konieczna - gdyż każda osoba która działa w sposób zorganizowany w celu osiągnięcia korzyści majątkowej jest zobligowana do założenia DG.

2. "odpisać od pitu"? wiesz co to wogóle pit? bo wnioskuje po wpisie że nie bardzo, nie kompromituj się.

3. Co z tego że "interesowałeś się" jak nic z tego nie rozumiesz.

4. A to że twój kolega z gimnazjum prowadzi serwer, ciągnie sianko z smsów i nie ma firmy, nie oznacza że działa legalnie, jeden telefon do skarbówki i rodzice kabel z kurwicy przegryzą kable do internetu.

Wybacz falkoriks ale jak się czyta takie rzeczy to scyzoryk w kieszeni sam się otwiera i nie sposób tego nie skomentować.


(16-08-2012 22:14)falkoriks-inc napisał(a):  Teraz gdy on napisał że może zainwestować to zaczynacie pisać, mogliście pisać wcześniej...

Aha, do kolegi który chciał kupować całe maszyny a potem jeśli coś nie wypali to mam mu oddać kasę cała(czyli ok.10-20tyś. -,-), mogę wiedzieć co dla ciebie znaczy słowo sponsor?

Może mały wycinek nawet z Wikipedii:
"Możemy powiedzieć, że sponsoring jest to działanie marketingowe'...' !!które ma przynieść określone korzyści sponsorowi, niekoniecznie w krótkim przedziale czasowym!!"

Sponsor to osoba która sponsoruje firmę/osobę, naraża się na straty lecz również może zarobić na tym kilkukrotnie!
Musisz zrozumieć, że nikt nie da paru tysięcy na serwery 15latkowi z sieci, chyba że jest idiotą. Czytanie oferty "na serwery wydasz z 2000zł na start, może Ci się zwróci za 3-4 miesiące" jest komieczne. To tak jakby ktoś składał oferte - daj mi 2000zł, a na bukmacherce może to obrócę kilka razy.


RE: Szukam Sponsora/oferuje Sponsoring - falkoriks-inc - 19-08-2012 20:57

"4. A to że twój kolega z gimnazjum prowadzi serwer, ciągnie sianko z smsów i nie ma firmy, nie oznacza że działa legalnie, jeden telefon do skarbówki i rodzice kabel z kurwicy przegryzą kable do internetu."

przepraszam ciebie bardzo, lecz gdzie ja to napisałem? nie wmawiaj mi czegoś czego nie powiedziałem, mówiłem o PIT11

I nie jestem głupi, ale firmę to założę jak sumy będą chociaż dość pełne(czyli nawet po 8 mies.)

Aha, i która firma która oferuje usługę premium sms(np. dotpay) dało by komuś -18lat sms-y premium?

Aha, jak ktoś chce, mogę wam zrobić kopie dowodu osobistego(mojego oraz ojca, jeśli ktoś chce mieć pewność ze podpisuje umowę z nim, a adminowi nie dam, bo ma 24lata, wiec znasz się na zarabianiu w sieci trochę więcej ode mnie ;/ )


RE: Szukam Sponsora/oferuje Sponsoring - tomazzi - 19-08-2012 21:07

(19-08-2012 20:57)falkoriks-inc napisał(a):  Aha, jak ktoś chce, mogę wam zrobić kopie dowodu osobistego(mojego oraz ojca, jeśli ktoś chce mieć pewność ze podpisuje umowę z nim

bekabekabekabeka
ty masz chyba jakieś rozdwojenie jaźni czy co i jak to nazwać ...
tutaj we wcześniejszych postach twierdzisz, że masz 15 lat, teraz piszesz o kserokopii dowodu osobistego ... to się zdecyduj w końcu ile masz lat bo sam sobie zaprzeczasz ...

a by spuentować to panowie dajcie sobie spokój z wchodzeniem w biznes z infantylnym małolatem który jest na dodatek jak chorągiewka ...
w jeden dzień pisze tak, na drugi pisze inaczej sam sobie zaprzeczają, szkoda czasu na rozmowy z kimś kto jest tak nie poważną osobą, no chyba, że ktoś lubi chodzić po sądach by odzyskać swoje w razie ewentualnej wtopy i robieniu w h**a przez pseudo wspólnika na gębę i braku przelewów


proponuję również zamknąć ten temat i przenieść go do kosza bo autor tym co pisze i tworzy to już się parodia robi....


RE: Szukam Sponsora/oferuje Sponsoring - Daminn - 19-08-2012 23:38

Wywalcie ten temat, bo to do niczego nie prowadzi.


RE: Szukam Sponsora/oferuje Sponsoring - falkoriks-inc - 20-08-2012 11:50

Kserokopie mogę zrobić, dowód tymczasowy nie różni się niczym od normalnego... Ty w ogóle wiesz co to?
Przestaje pisać, bo robi się spam, czekam, jeśli ktoś chce, mogę podpisać umowę, jak nie to będę szukać dalej...