Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szukam Sponsora/oferuje Sponsoring - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Szukam Sponsora/oferuje Sponsoring (/Temat-Szukam-Sponsora-oferuje-Sponsoring-57202)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Szukam Sponsora/oferuje Sponsoring - tomazzi - 14-08-2012 11:23

falkoriks-inc podstawowe pytania :
ile masz lat ? jest 18 - okej odpowiadasz sam za siebie, jeśli nie masz pisemna zgoda opiekunów prawnych wyrażających zgodę na zawarcie umowy cywilno prawnej na dane działania
ad2 kupowane serwery "stoją" na mnie, ja za nie płacę, ja jestem ich właścicielem, biorę fakturę vat, ja otrzymuję hasła ja oddaję je tobie w nie jako dzierżawę
ad3 konto, hasła jak w przypadku serwerów odnośnie kanałów płatności za vip i pozostałe rzeczy również na mnie, ty otrzymujesz hasła do wglądu, % do podziału jako dla mnie inwestora i dla ciebie również na umowie cywilno prawnej, umowa zawierana na tą chwilę na rok z zaznaczeniem, że jeśli w przeciągu roku inwestycja nie przyniesie zakładanych efektów to zwracasz w 100% wszelkie moje koszty wynikające z tytułu zasponsorowania twojego pomysłu

odpowiada taki układ nawet dniu dzisiejszym po wysłaniu fax-em notarialnie spisanej i potwierdzonej zgody rodziców i po przesłaniu odpowiednich umów podpisanych itp itd jestem w stanie zakupić jeszcze przed jutrzejszym świętem serwery byś mógł rozpocząć swoją inwestycję


RE: Szukam Sponsora/oferuje Sponsoring - tomazzi - 14-08-2012 11:24

(14-08-2012 11:14)laterpl napisał(a):  Hm to może i ja tu napiszę Wink
Potrzebuję sponsora.
Cena to wykupienie domeny oraz hostingu www (~30zł)
Po 2 miesiącach oddaje z nawiązką (~40zł).
I to tyle. Chętni na PW Wink

mojej skromnej osoby nie budzisz jakoś zainteresowania i powiem szczerze, że mając do wyboru wyrzucić te 70 PLN i by ktoś sobie znalazł a przelać je tobie i nie jako pożyczyć to wolałbym opcję numer jeden Smile


RE: Szukam Sponsora/oferuje Sponsoring - laterpl - 14-08-2012 11:29

Napisałem to tylko w formie "żartobliwej" bo akurat te 30 złotych to mam Tongue


RE: Szukam Sponsora/oferuje Sponsoring - falkoriks-inc - 15-08-2012 01:02

Nie odpowiada mi to


RE: Szukam Sponsora/oferuje Sponsoring - tomazzi - 15-08-2012 07:53

(15-08-2012 01:02)falkoriks-inc napisał(a):  Nie odpowiada mi to

no to życzę powodzenia ale wątpię byś na gębę znalazł kogoś kto wyłoży pieniądze, dostęp będziesz miał ty i na ciebie wszystko, bez żadnej umowy i będzie liczył na twoją dobrą wolę i może mu wyślesz zyski może nie
na słowo nikt nic nie inwestuje
okazja jest jak ryba - moja propozycja wieczna nie jest,aktualne było do dnia wczorajszego ja nie stracę bo zainwestuję gdzie indziej, tutaj jest twoja strata bo straciłeś inwestora i środki


RE: Szukam Sponsora/oferuje Sponsoring - falkoriks-inc - 15-08-2012 12:17

(15-08-2012 07:53)tomazzi napisał(a):  
(15-08-2012 01:02)falkoriks-inc napisał(a):  Nie odpowiada mi to

no to życzę powodzenia ale wątpię byś na gębę znalazł kogoś kto wyłoży pieniądze, dostęp będziesz miał ty i na ciebie wszystko, bez żadnej umowy i będzie liczył na twoją dobrą wolę i może mu wyślesz zyski może nie
na słowo nikt nic nie inwestuje
okazja jest jak ryba - moja propozycja wieczna nie jest,aktualne było do dnia wczorajszego ja nie stracę bo zainwestuję gdzie indziej, tutaj jest twoja strata bo straciłeś inwestora i środki

Tylko przy tobie, koszty będą z 2-3 razy większe, ponieważ ty kupujesz maszyny, po roku moje koszty wyniosą max 4-6tys., a twoje? i7 z 24-32GB Ramu + koszty 100Mbps-1Gbps(a nawet 10Gbps) + i3 z 12GB Ramu i tym samym łączu
Ile ci wyjdzie kosztów?

Aha, jakbyś wiedział, są serwerownie gdzie robisz 2 użytkowników i ty jesteś administratorem, a ja mam dostęp do maszyny...


RE: Szukam Sponsora/oferuje Sponsoring - surfer0700 - 15-08-2012 12:52

falkoriks-inc, a jakie warunki by Tobie odpowiadały?
Jestem zainteresowany sponsoringiem od zaraz.


RE: Szukam Sponsora/oferuje Sponsoring - falkoriks-inc - 15-08-2012 13:22

Jak pisałem, pieniędzy nie posiadam, wiec nie będę w stanie tego zwrócić(wiec masz ryzyko inwestycji[Mies. 300zł-500zł]) lecz jak widzisz, serwery powinny sie rozwinąć w ciągu 3mies., lecz ja jestem w stanie przez czas kiedy nie będzie zarobku większego niż wydatki, mogę dać ci 100% z wszystkiego!
jeśli wypali, to mogę ci oddać nawet 200% wydatków

Z AdSense ty masz konto, ja chce tylko skrypt do wstawienia
Serwer - daje ci pełny wgląd!(Pamiętaj, ty płacisz za serwer, wiec do mnie nawet 10Groszy nie idzie, płacisz tyle ile kosztuje serwer)(Kolega robi Firewall wiec małe szanse do odłączenia serwera od sieci)
Serwery Gier - Otrzymujesz Klasę specjalną(Minecraft - Sponsor(Możliwości Admina) MT2 - GM itp itd.)

Jeśli masz jeszcze jakieś pytanie to proszę


RE: Szukam Sponsora/oferuje Sponsoring - surfer0700 - 15-08-2012 13:50

hmn... to ile kasy dokładnie jest potrzebne? 500 miesięcznie? Czy mniej czy więcej?
W ogóle kalkulowałeś to jakoś?


RE: Szukam Sponsora/oferuje Sponsoring - falkoriks-inc - 15-08-2012 14:02

Koszt początkowy to Kimsufi 16-24G oraz 2-16G

Jeśli chcesz możemy zrobić umowę, i ty będziesz mieć konto na dotpay(SMS-y)(Czyli ty mi płacisz Tongue )

Jeśli chodzi o koszt mies. to 280zł(16G+2G) a max. 450zł(24G+16G

Serwery na początku z kimsufi więc łatwo dostosować

P.S Wiek to tylko liczba, dlatego nie podałem swojej daty urodzin

Będą jeszcze jakieś pytania?