Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lockerz Wypłaca Pieniażki na PAYPAL ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: Lockerz Wypłaca Pieniażki na PAYPAL ! (/Temat-Lockerz-Wyplaca-Pieniazki-na-PAYPAL-572)

Strony: 1 2


Lockerz Wypłaca Pieniażki na PAYPAL ! - Admin - 28-12-2009 11:24

W końcu lockerz się ruszył i wysyła zaległe bony oraz przelewy na konta paypal w wysokości 50$ , co prawda nie na to czekaliśmy, wiekszość z nas oczekiwała ipodów, konsol jednak lockerz nie poradził sobie z zamowieniami # oraz 0 aczykolwiek nie zostawił Nas z niczym i nie zabrał nam puntów za wybrane nagrody.

Ps.(przelew z paypal na konto bankowe może sięgać aż do kilkunastu złotych, mała rada - jeśli jestes użytkownikiem allegro to tam możesz wydać całość wielu kupujących akceptuje płatności PAYPAL)

Nie masz konta na paypal ? <tutaj>


Oto wzor potwierdzenia mailowego :

[Obrazek: dowodpaypalrazer.jpg]

oraz stan konta na paypal :

[Obrazek: dowodpaypalrazer2.jpg]


News z facebooka :

We are taking the site offline for a few hours for some maintenance tonight (Sunday night). Sorry for inconvenience but we'll be back soon. Thanks!





Obecnie lockerz jest offline, zapewne jest to spowodowane kończeniem prac związanych z poprzednim restockiem, odejmowaniu/przywracaniu PTZ.


Pozdrawiam
Admin


RE: Lockerz Wypłaca Pieniażki na PAYPAL ! - Leopard - 28-12-2009 11:37

No nareszcie się wzięli za strone ;D Może juz nie będzie tyle bugów :] Liczę też dzisiaj na restock...


RE: Lockerz Wypłaca Pieniażki na PAYPAL ! - Verudi - 28-12-2009 12:14

Mam nadzieję że odzyskam swoje PTZ i starczy mi na wzmacniacz Smile


RE: Lockerz Wypłaca Pieniażki na PAYPAL ! - vouss - 28-12-2009 12:35

Też mam taką nadzieję. Jakbym odzyskał wszystkie ptz to na psp mógłbym polować .


RE: Lockerz Wypłaca Pieniażki na PAYPAL ! - Artei - 28-12-2009 13:30

co trzeba im napisać żeby wysłali te pieniądze bo dopiero teraz założyłem konto na PayPal?

EDIT już nie ważne Smile


RE: Lockerz Wypłaca Pieniażki na PAYPAL ! - Zythus - 28-12-2009 13:32

No pracują pełną parą, i dobrze. Tak trzymać...
Banować banować Big Grin


RE: Lockerz Wypłaca Pieniażki na PAYPAL ! - Siles - 28-12-2009 15:13

(28-12-2009 13:30)Artei napisał(a):  co trzeba im napisać żeby wysłali te pieniądze bo dopiero teraz założyłem konto na PayPal?

żeby wysłali kase przez PayPal musisz podać im swój e-mail który podałeś przy zakładaniu konta


RE: Lockerz Wypłaca Pieniażki na PAYPAL ! - Kaziu - 28-12-2009 15:19

Wreszcie ! Może już koniec tych denerwujących bugów ! Lockerz, może w pełni zacznie funkcjonować i nie będzie już beta :]


RE: Lockerz Wypłaca Pieniażki na PAYPAL ! - Artei - 28-12-2009 15:48

(28-12-2009 15:13)Siles napisał(a):  
(28-12-2009 13:30)Artei napisał(a):  co trzeba im napisać żeby wysłali te pieniądze bo dopiero teraz założyłem konto na PayPal?

żeby wysłali kase przez PayPal musisz podać im swój e-mail który podałeś przy zakładaniu konta

nic im nie napisałem, dostałem od nich e-maila, że wysyłają pieniądze na PayPal więc szybko założyłem tam konto i patrze 50$ Smile


RE: Lockerz Wypłaca Pieniażki na PAYPAL ! - Mrowa91 - 28-12-2009 15:51

no to zrobia zalegle statusy z-listerow i ptz za znajomych Big Grin