Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Piramida 20dollars2surf - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Piramida 20dollars2surf (/Temat-Piramida-20dollars2surf-57162)



Piramida 20dollars2surf - BeFree69 - 08-08-2012 19:36

Nie będę się za bardzo wypowiadał na ten temat bo juz wiele wątków było poruszane a więc zaczynajmy:



Wiele osób zaczynających zabawę z zarabianiem w Internecie ma jeden zasadniczy problem: BRAK POLECONYCH.

Brak siatki poleconych powoduje dwie sytuacje:
1) zarabiamy, ale jakieś śmieszne grosze,
2) albo rezygnujemy twierdząc, że w Internecie nie da się zarobić.

Aby nie znaleźć się w pierwszej ani drugiej sytuacji przedstawiam sposób dla tych, którzy nie wiedzą jak się zabrać za budowanie struktury.

DAM CI ZA DARMO CO NAJMNIEJ 10 POLECONYCH.

Piszcie, nawet jeśli macie już konto. Może uda się pomóc.

Sposób jest bardzo prosty.

1. Rejestruję Cię w mojej strukturze pod ostatnią osobą.
2. Przesyłasz mi swój link polecający oraz nazwę użytkownika ( tak, aby możliwe było sprawdzenie czy na pewno się u nas zarejestrowałeś).
3. Kolejna osoba (np. Jaś Kowalski), która się do mnie zgłasza jest TWOIM pierwszym poleconym (na pierwszym poziomie).
4. Następna zgłaszająca się osoba jest dla Jasia Kowalskiego pierwszym poleconym na pierwszym poziomie, a dla Ciebie na drugim.
5. Zarabiasz 10% zarobków swoich poleconych do 10 poziomu.
Liczy się kolejność zgłoszeń.

GadaGadu Pisać jak coś;5259065
Każda nowa osoba sie liczy dziekuje


RE: Piramida 20dollars2surf - tomazzi - 08-08-2012 19:40

daj spokój z n-ta piramidą tego scamu na tym forum
szkoda czasu i prądu na tego dinozaura
miesiącami pozbierasz na minimum a kolejnych kilka miesięcy sobie poczekasz na wypłatę o ile się jej w ogóle doczekasz


RE: Piramida 20dollars2surf - BeFree69 - 08-08-2012 19:44

Czy ja wiem czy szkoda czasu.. gdy siedze na necie np.facebook,nk, demotywatory czy robie inne głupoty.. coo mi to za roznica że mam włączoną jakąś małą reklame w rogu ...gdy oglądam filmy gram w gry .....cały czas pieniądze lecą...


RE: Piramida 20dollars2surf - bytomiok - 08-08-2012 19:47

Wirtualne chyba. Jeżeli komuś się chcę czekać po 4 miesiące na wypłatę, to jest naprawdę desperatem. Na swoim koncie mam 19$ praktycznie tylko z poleconych (może 2$moje) niech wbije to 20$ i zlecam wypłatę, ciekawe ile będzie szła...


RE: Piramida 20dollars2surf - tomazzi - 08-08-2012 20:01

(08-08-2012 19:44)BeFree69 napisał(a):  Czy ja wiem czy szkoda czasu.. gdy siedze na necie np.facebook,nk, demotywatory czy robie inne głupoty.. coo mi to za roznica że mam włączoną jakąś małą reklame w rogu ...gdy oglądam filmy gram w gry .....cały czas pieniądze lecą...

ja na ochłap w postacie 20$ czekam od grudnia 2011 roku - 9 miesięcy czekam na wypłatę i ciekawe czy się jej doczekam ...
na koncie mam już ponad 1000$ i czekam by dostać w końcu te zlecone 20 i kupuję kody, sprzedaję na giełdzie i więcej tego scamu w przeglądarce nawet nie włączę
jeśli ciebie zadowala czekać z rok na ochłap w postaci 20$ to powodzenia życzę w płaszczeniu się o pieniądze które może dostaniesz a może nie


Piramida 20dollars2surf - DDK - 08-08-2012 20:08

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.