Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bampaid - bampaid.com 4% lub 6% dziennie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Bampaid - bampaid.com 4% lub 6% dziennie (/Temat-Bampaid-bampaid-com-4-lub-6-dziennie-57144)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


Bampaid - bampaid.com 4% lub 6% dziennie - rincorn - 08-08-2012 12:42

[Obrazek: 0.jpg]

Dane :
program :Bampaid

procesory :Payza,LR,Egopay można również zasilić konto kartą kredytową lub przez Paypal manualnie

Pozycje: 29$ -4%dziennie przez 120 dni
50$ - 6%dziennie przez 120 dni

minimum wypłaty 10$


info:
Zarabiamy na kupionych pakietach reklamowych o wartości 29$ lub 50$(7% opłaty).Kupując pakiety otrzymuje również kredyty na promowanie naszych linków.
zarobek 60/40 :tzn że każdego dnia naliczane nam są profity przyczym 40% trafia automatycznie na repurchase balance a 60% to nasz czysty zarobek który możemy wypłacić lub reinwestować.Profity naliczane 7dni w tygodniu.Bardzo dużo maili przychodzi ze strony więc ciagle jestem informowany o zmianach i statystykach.W sieci jest już mnóstwo dowodów wypłat ja narazie stawiam na reinwestycje ale pewnie jakąś pokazową wypłatę zlecę

3 poziomy poleconych:
1lvl - 8%
2lvl - 3%
3lvl - 5%


Zapraszam do Rejestracji: http://www.bampaid.com/index.php?ref=182
http://www.bampaid.com


RE: Bampaid - bampaid.com 4% lub 6% dziennie - rincorn - 16-08-2012 13:59

Oto moja wypłata :
[Obrazek: 35cfl7c.png]

Program działa bez zarzutu i właśnie przeniesiono go na szybszy nowy serwer Smile


RE: Bampaid - bampaid.com 4% lub 6% dziennie - rincorn - 23-08-2012 14:20

Dziś ze względu na to że LR ma kłopoty i nie mogłem zlecić kolejnej wypłaty na ten procesor doinwestowałem sobie 3 $ z Payzy do konta bampaid i moge moje wszystkie zarobki teraz sobie wypłacić właśnie zarowno na Payze jak i LR, czyli podobnie jest jak w JBP wystarczy zasilić konto jakąkolwiek kwotą z danego procesora i można już z niego wypłacać a więc zleciłem wypłatęSmile


RE: Bampaid - bampaid.com 4% lub 6% dziennie - rincorn - 24-08-2012 10:59

I wyplata na Payze dotarła w niespełna 2 godziny Smile

[Obrazek: 2iqza7k.png]


RE: Bampaid - bampaid.com 4% lub 6% dziennie - rincorn - 24-08-2012 14:04

Sam nie byłem na początku przekonany do tego programu ale mile jestem zaskoczony płaci i nalicza wzorowo maili sporo przychodzi nawet już 2 meile dostałem z informacjami co się dzieje z LR i jakie zmiany tam będą wprowadzać a to duży plus że tak solidnie przykładają się do informowania użytkowników Smile Zleciłem kolejną wypłatę na Payze która już po kilku minutach była na koncieSmile

[Obrazek: 1pe2ib.png]


RE: Bampaid - bampaid.com 4% lub 6% dziennie - rincorn - 25-08-2012 19:38

Kolejna wypłata Smile

[Obrazek: 250v8z4.png]


RE: Bampaid - bampaid.com 4% lub 6% dziennie - Szympek - 25-08-2012 21:31

co to jest to repurchase balance ?

I czy są wypłaty na PP?


RE: Bampaid - bampaid.com 4% lub 6% dziennie - tomazzi - 25-08-2012 22:05

(25-08-2012 21:31)Szympek napisał(a):  co to jest to repurchase balance ?

I czy są wypłaty na PP?

do wpłat masz paypal ale czy do wypłat to najlepszą i najpewniejszą odpowiedź i informację uzyskasz pisząc na support


RE: Bampaid - bampaid.com 4% lub 6% dziennie - rincorn - 25-08-2012 22:17

(25-08-2012 21:31)Szympek napisał(a):  co to jest to repurchase balance ?

I czy są wypłaty na PP?

Przez Paypal można zasilić manualnie czyli trzeba przesłać na adres paypal Bampaid, srodki i napisać wiadomośc do suportu z : kwotą, nickiem z Paypal z którego przelałeś pieniądze i pewnie po kilku godzinach środki będą na twoim cash balanceSmile


RE: Bampaid - bampaid.com 4% lub 6% dziennie - tomazzi - 25-08-2012 22:22

(25-08-2012 22:17)rincorn napisał(a):  
(25-08-2012 21:31)Szympek napisał(a):  co to jest to repurchase balance ?

I czy są wypłaty na PP?

Przez Paypal można zasilić manualnie czyli trzeba przesłać na adres paypal Bampaid, srodki i napisać wiadomośc do suportu z : kwotą, nickiem z Paypal z którego przelałeś pieniądze i pewnie po kilku godzinach środki będą na twoim cash balanceSmile

on pytał o wypłaty na pp więc mu napisałem, że na pewno konkretną odpowiedź na swoje pytanie dostanie pisząc na support