Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarobek na komputer. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarobek na komputer. (/Temat-Zarobek-na-komputer-57131)



Zarobek na komputer. - Adam2250 - 08-08-2012 01:35

Witam, mam 15 lat i chciałbym zarobić na jakiś porządniejszy komputer, gdyż mój po woli zaczyna się ścinać... BF nie wejdzie itd.. Proszę bardzo o pomoc w wybraniu serwisu zarobkowego i jakim sposobem... Bawiłem się chwilkę w PPA ale zarobiłem na fc 2.50 $ w 2 miesiące, a na sh w miesiac 3.80.. Wolałbym coś innego, może coś i lepszego, skuteczniejszego? O pomoc proszę tutaj pod tematem lub PW lub gg: 2949471. Za pomoc oferuję refa Wink Oraz w późniejszym czasie coś innego; >


RE: Zarobek na komputer. - Nikodemsky - 08-08-2012 03:39

CPA jest skuteczne jeśli poświęcisz masę czasu i uwagi, jeśli odpowiadało Tobie działanie w ten sposób, to polecam zajrzeć do działu ref, na pewno znajdzie się ktoś, kto pomoże w zamian za referala, najlepiej znajdź kogoś, kto jest obeznany w temacie już długi czas,

na duże sumy w krótkim czasie jest niewiele opcji, prócz cpa wpada mi do głowy tylko freelancing(robienie prostych stron w atrakcyjnej cenie, jeśli masz do tego żyłkę) copywriting(nie przepadam za tym typem zarobku ale plusem jest to, że praktycznie każdy może się tym zająć) lub własna strona + reklamy(wymaga czasu jak i też wiedzy).


RE: Zarobek na komputer. - Adam2250 - 08-08-2012 23:23

Ktoś jeszcze pomorze? ; )


RE: Zarobek na komputer. - Meloman - 08-08-2012 23:28

Brat mojego dobrego kolegi który ma 15 lat, sporo siedzi przy komputerze oczywiście grając w gierki. Któregoś dnia wpadł na pomysł żeby zacząć sobie zarabiać kasy "bo tak fajnie" No i od tamtego momentu sprzedaje na allegro to co zdobył w tych grach, jakieś konta, przedmioty etc.

Na komputer już uzbierał Smile


RE: Zarobek na komputer. - Nikodemsky - 08-08-2012 23:59

Faktycznie chyba diablo 3 ma płatne aukcje, gdzie można sprzedawać przedmioty za realną kasę, nie mam pojęcia jakie sumy tam figurują, jednak pewnie da się coś dorobić, na sprzedaży rzeczy w różnych grach mmo można coś zarobić, swojego czasu dobrze sprzedawały się itemy z lineage'a 2 i tibii jeśli mnie pamięć nie myli, nie wiem jak to teraz wygląda.


RE: Zarobek na komputer. - Qwik - 09-08-2012 00:03

Jeśli masz trochę kasę to możesz inwestycje w programy typu bannersbroker.Możesz tez nagrywać gameplaye z gier albo jakiś vlog i wstawiać na youtube z programem partnerskim.

W team fortress 2 tez jest jakiś sklepik.


RE: Zarobek na komputer. - Admin - 11-08-2012 22:27

(08-08-2012 23:23)Adam2250 napisał(a):  Ktoś jeszcze pomorze? ; )

być może ktoś z pomorza... na przyszłość korzystaj z istniejących tematów.


Zarobek na komputer. - Admin - 11-08-2012 22:28

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.