Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]Zmiana/odzyskanie pinu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: [Zamknięty]Zmiana/odzyskanie pinu (/Temat-Zamkniety-Zmiana-odzyskanie-pinu-57091)



[Zamknięty]Zmiana/odzyskanie pinu - kacperiks - 07-08-2012 06:51

Witam, jest możliwość odzyskać lub zmienić pin ten potrzebny do wypłat?


RE: Zmiana/odzyskanie pinu - Diqtion - 07-08-2012 10:28

Pewnie, że tak wyślij mi na [email protected] swój nick/display name/email z konta FC Wink


RE: Zmiana/odzyskanie pinu - Symbian - 07-08-2012 16:58

Witam,mam pewien problem otóż,po ostatniej zmianie strony nie mogę się zalogować a gdy korzystam z opcji przypomnienia hasła to link z nowym hasłem zapewne zostaje wysłany na nieczynny adres e-mail który był podany na stronie fc.Nie mam do niego dostępu poniewaz jakiś ciekawski włamał mi się na pocztę i pozmieniał hasła
I co mogę zrobić w tej sytuacji ?


RE: Zmiana/odzyskanie pinu - Diqtion - 07-08-2012 17:53

Napisz mi na [email protected] wszystkie swoje dane jakie masz w tym koncie wraz z emailem etc., a postaramy się coś zdziałać Wink


RE: Zmiana/odzyskanie pinu - Symbian - 07-08-2012 18:35

Poszło Wink


RE: Zmiana/odzyskanie pinu - Diqtion - 07-08-2012 18:45

Zwrotna również, mam nadzieję, że pomogłem Wink


RE: Zmiana/odzyskanie pinu - Symbian - 07-08-2012 19:05

OO działa ! dzięki wielkie Wink


RE: Zmiana/odzyskanie pinu - Diqtion - 07-08-2012 22:56

Polecam się na przyszłość z problemami Wink

Temat chyba można zamknąć.


[Zamknięty]Zmiana/odzyskanie pinu - Marello - 08-08-2012 11:31

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.