Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gdzie najlepiej? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Gdzie najlepiej? (/Temat-Gdzie-najlepiej-57042)

Strony: 1 2


Gdzie najlepiej? - WazzaP - 05-08-2012 12:39

Cześć Wink

Gdzie najwięcej płacą za pobieranie? Płacą za same pobieranie czy wypełnianie jakiś ankiet? Co najbardziej polecicie? Wink

Z góry dziękuje za odpowiedzi ;-)


RE: Gdzie najlepiej? - DDK - 05-08-2012 16:36

Polecam CashBuzz.org

Świetne stawki, miły support. Płacą za pobieranie plików, skracanie linków i artykułów.


RE: Gdzie najlepiej? - cupcup - 05-08-2012 18:12

firecash


RE: Gdzie najlepiej? - WazzaP - 05-08-2012 18:51

W tych dwóch serwisach płacą za same pobieranie czy trzeba coś wypełniać? Można coś więcej? Smile


RE: Gdzie najlepiej? - Filipus - 05-08-2012 20:27

Poleciłbym CashBuzz gdyby nie czekanie na wypłatę 20 dni i nadal nie otrzymania jej.. ;x


RE: Gdzie najlepiej? - bytomiok - 05-08-2012 20:31

(05-08-2012 18:51)WazzaP napisał(a):  W tych dwóch serwisach płacą za same pobieranie czy trzeba coś wypełniać? Można coś więcej? Smile

To serwisy PPA - czyli trzeba coś wypełniać.
Za samo pobranie (PPD) płacą np. w turbobit i rapidgator.


RE: Gdzie najlepiej? - Szaman1644 - 05-08-2012 20:32

(05-08-2012 16:36)DDK napisał(a):  Polecam CashBuzz.org

Świetne stawki, miły support. Płacą za pobieranie plików, skracanie linków i artykułów.

Ze świetnymi stawkami się zgodzę, ale wogóle kontaktu nie ma. Bynajmniej ja nie miałem, jak potrzebowałem. Teraz dozbierałem do 1 wypłaty i zobaczymy kiedy przyjdzie. Serwis płaci za pobieranie plików z ankietami.


RE: Gdzie najlepiej? - WazzaP - 05-08-2012 21:51

(05-08-2012 20:31)bytomiok napisał(a):  
(05-08-2012 18:51)WazzaP napisał(a):  W tych dwóch serwisach płacą za same pobieranie czy trzeba coś wypełniać? Można coś więcej? Smile

To serwisy PPA - czyli trzeba coś wypełniać.
Za samo pobranie (PPD) płacą np. w turbobit i rapidgator.


W tym PPA oprócz ankiet są też te co trzeba wysyłać smsy? Jeżeli tak, to często się pojawiają? I od czego zależą?

Co do samego ściągania w tym PPD to warto w to się bawić? Duże są różnice pomiędzy PPD, a PPA?


RE: Gdzie najlepiej? - daniel42na - 06-08-2012 21:15

Cytat:W tym PPA oprócz ankiet są też te co trzeba wysyłać smsy? Jeżeli tak, to często się pojawiają? I od czego zależą?
TAK, zależnie od sieci z której pobierający podaje numer.
Wiem, że na pewno w plusie trzeba wysłać sms, żeby zaliczyło ofertę, natomiast w heyah i orange wystarczy podać numer
(pozostałych sieci nie sprawdzałem).
Jednak wysłanie smsa jest bezpłatne, subskrypcja jest płatna.

Każdy się domyśli, że dużo łatwiej wpisać numer i kliknąć [WYŚLIJ],
niż wysyłać smsa z telefonu. Wysłanie smsa poważnie odstrasza "ofiarę" i w większości przypadków osoba rezygnuje, ponieważ kojarzy wysłanie smsa pod krótki numer z utratą kilku zł z konta.

Cytat:Co do samego ściągania w tym PPD to warto w to się bawić? Duże są różnice pomiędzy PPD, a PPA?

PPD - pay per download , czyli dostajesz $ za każde pobranie, zależnie od kraju i wielkości pliku.

PPA - pay per action, płacone masz za "akcję", czyli aktywowanie subskrypcji/wypełnainie ankiet itp prze osobę zainteresowaną plikiem. Jeśli wypełni ona poprawnie ofertę zazwyczaj kasa jest Twoja, nawet jeśli pliku nie pobierze.

Co do ostatniego, to każdy kto poważniej bawi się w PPA dobrze wie, że z tym zaliczaniem bywa nie za bardzo kolorowo Xpokerface ale to już lekki offtop.

Reasumując PPA (biorąc pod uwagę stosunek zarobek/czas i poświęcony wysiłek) jest najlepszym sposobem na zarabianie w internecie bez wkładu własnej gotówki.

PS. Polecam cashfile, dziś mija równo miesiąc od kiedy zacząłem tam zarabiać. Wpadło mi ponad 200$ na 1 pliku a przyznam, że jestem dość leniwy Wink mają bardzo dobre stawki, szczególnie na pobrania z zagranicy - mój rekord około 7$ za 1 pobranie z Norwegii.
Reflink do rejestracji: http://cashfile.org/register?ref=175241


RE: Gdzie najlepiej? - WazzaP - 07-08-2012 11:38

(06-08-2012 21:15)daniel42na napisał(a):  PS. Polecam cashfile, dziś mija równo miesiąc od kiedy zacząłem tam zarabiać. Wpadło mi ponad 200$ na 1 pliku a przyznam, że jestem dość leniwy Wink mają bardzo dobre stawki, szczególnie na pobrania z zagranicy - mój rekord około 7$ za 1 pobranie z Norwegii.

oOo teeż jestem bardzo leniwy ;D

W jaki sposób się reklamowałeś? Jeżeli po przez YT lub bloga, lub coś takiego to mógłbyś dać linka na PW? Dam kolejnego reputa ;P