Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]Szata graficzna - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: [Zamknięty]Szata graficzna (/Temat-Zamkniety-Szata-graficzna-57)

Strony: 1 2 3 4


[Zamknięty]Szata graficzna - Kleszczman - 14-11-2009 12:53

Słuchajcie. Jak wiadomo nasze forum dopiero co wymemłane i wyplute przyszło na świat i chwiejnie stoi na nogach. Dlatego mam do was pewną prośbę. Chciałbym byście w tym temacie opisywali jakie zmiany w szacie graficznej forum byście widzieli Wink

P.S. Nie spamować bo zabije !!!!


RE: Szata graficzna - Admin - 14-11-2009 12:57

mnie również ciekawy czy kolory na forum nie są za CIEMNE czy jest to akurat atut czy wada i ewentualnie jakie byście preferowali wszystkie zmiany graficzne będą , propozycje będą mile widziane Smile


RE: Szata graficzna - BeSTeK - 14-11-2009 13:04

Siemka,
moim zdaniem szata graficzna mogła by być zbliżona do tej z lockerz.com Smile Ale to tylko moje zdanie. Chodzi mi głównie o to, a żeby było wiadomo, że to forum jest rzetelne i działa tak jakby przy lockerz. Ale decyzje podejmie nasza droga załoga administracyjno modernizująca forum xD


RE: Szata graficzna - Royside - 14-11-2009 13:05

Dla mnie ciemne kolory są dobre , może dlatego że nie przepadam za "białym" forum.


RE: Szata graficzna - Kleszczman - 14-11-2009 13:08

Jakby nie patrzeć to ciemne kolory pasują do lockerz no i elementy zbliżone do oryginalnej strony to chyba kolejna sprawa którą się zajmiemy. Dzięki za pomysły, ale nadal czekam na kolejne Wink


RE: Szata graficzna - koniu123 - 14-11-2009 14:02

Styl strony Lockerz najlepszy wg mnie by byl


RE: Szata graficzna - Rede - 14-11-2009 15:58

Na samym wstępie zmieniłbym banner.

Później walnął jakiegoś fajnego themesa związanego z lockerz.

A właśnie może jakiś konkurs na najlepszy banner forumowy?


RE: Szata graficzna - Admin - 14-11-2009 17:47

(14-11-2009 15:58)Rede napisał(a):  Na samym wstępie zmieniłbym banner.

Później walnął jakiegoś fajnego themesa związanego z lockerz.

A właśnie może jakiś konkurs na najlepszy banner forumowy?

pomyśle nad tym :>
może to być dobry pomysł


RE: Szata graficzna - jakubu - 14-11-2009 18:05

"Skórka" powinna być jaśniejsza zbliżona do lockerz o czym wspomnieli już niektórzy userzy.

A co do banneru spróbuje coś zrobić może wam się spodoba (ale nie gwarantuje że na 100% wykonamSmile)


RE: Szata graficzna - Admin - 15-11-2009 18:08

Mod kleszczman stworzył nowe ikonki działów, które mam nadzieję wszystkim przypadną do gustu Smile
właśnie je wrzuciłem na serwer więc widać efekt Smile