Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Konto paypal zablokowane = karta kredytowa "skasowana"? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Konto paypal zablokowane = karta kredytowa "skasowana"? (/Temat-Konto-paypal-zablokowane-karta-kredytowa-skasowana-56984)



Konto paypal zablokowane = karta kredytowa "skasowana"? - Matez - 03-08-2012 16:16

Witam. Dość dawno temu utworzyłem konto paypal by zapłacić za zakupy w jakimś sklepie internetowym. Płaciłem kartą kredytową. Później, tego samego konta paypal używałem do zarabiania w internecie. RewardingWays, refbacki z tego forum i te sprawy. Podczas tej masowej blokady kont pp, która miała miejsce niedawno, zablokowano też i moje konto ("nietypowe operacje na karcie kredytowej" - karcie, której od czasu płacenia w tym sklepie internetowym nie używałem do płatności w internecie). Dziś wygrałem aukcję na ebayu i chciałem zapłacić za pośrednictwem PayPala tą samą kartą kredytową, którą płaciłem kiedyś. Tylko że teraz oczywiście nie logując się na konto pp, bo mam je zablokowane. Podczas próby dokonania płatności wywaliło coś w tym stylu: "Płatność tą kartą nie jest możliwa. Spróbuj użyć innej karty."

Teraz, po tym długim wstępie, pytanie: Czy przez tą blokadę konta mogli też zablokować możliwość możliwość płacenia tą kartą kredytową w systemie PayPal?