Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kilka pytań przed rejestracją - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Forum Bukmacherskie (/Forum-Forum-Bukmacherskie-284)
+--- Dział: Bukmacherstwo (/Forum-Bukmacherstwo-204)
+--- Wątek: Kilka pytań przed rejestracją (/Temat-Kilka-pytan-przed-rejestracja-56983)



Kilka pytań przed rejestracją - ballkar - 03-08-2012 16:06

Witam.

Mam kilka pytań na szybko. Przed zarejestrowaniem się na Bet365.

1. Ustaw limity depozytu??
2. Co do ich bonusu 100%;

2a) Jeżeli wpłacę 50zł to będę miał 100zł, rozumiem. Ale nie mogę wypłacić tego bonusowego 50zł a te swoje wpłacone przezemnie 50zł mogę ?? Czy to znaczy że nie mogę wypłacić w ogóle tej 100zł dopóki nie spełnię warunków.

2b) Aby wypłacić Bonus pisze tak " Prosimy zwrócić uwagę, że musisz zagrać za kwotę depozytu i bonusu trzy razy przed dokonaniem wypłaty." Więc muszę zagrać np. 3 razy za 100zł ?? czy np. 2 razy za 50zł potem to 150zł i tak że w sumie wychodzę mi że zagrałem łącznie za 100zł 3 razy ??

2c) Gdzie wpisać ten Kod bonusowy aby otrzymać ten bonus 100% ??


RE: Kilka pytań przed rejestracją - GrzesiX - 04-08-2012 00:34

Limit depozytu, czyli maks. wartosc gotowki ile bedziesz mogl wplacic na konto bet365.

Wyplacic mozesz bonus jesli zagrasz o potrojnosc stawki poczatkowej+bonusu.
Wplacasz 100 zl. Razem masz 200 zl (twoje 100zl + bonus o tej samej wartosci)... Zeby bonus przybral status 'Do wyplaty' musisz zagrac w sumie za 600zl (nie musi byc to pojedynczy kupon o wartosci 600zl)

Zeby wklepac bonus:
Uslugi (prawy gorny rog) > Uzytkownicy > Oferty


RE: Kilka pytań przed rejestracją - Xanthi - 04-08-2012 14:02

No i kursy po minimum 1.50 muszą być grane żeby przyznano Ci bonus Smile


RE: Kilka pytań przed rejestracją - munio - 11-08-2012 13:52

bonusu nie musisz odbierac jesli obrot stanowi dla was problem Smile