Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jakie programy współpracują z Payza ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Jakie programy współpracują z Payza ? (/Temat-Jakie-programy-wspolpracuja-z-Payza-56962)



Jakie programy współpracują z Payza ? - ZyskujOnline - 03-08-2012 14:29

Witam,

Mam 650$ na Payza, i chce gdzieś to zainwestować, a nie bede juz placił kolejnych opłat za przelewanie kasy miedzy procesorami, więc szukam jakiegos programu który obsługuje Payza.

W BB juz jestem i rozważam ewentualne dokupienie paneli

W mint jestem zarejestrowany, ale nie wiem czy mi sie chce czekać do konca restartu (dopiero w poniedzialek się zakończy - ale i tak nic nie wiadomo)

Ktoś poleca inne programy ?


RE: Jakie programy współpracują z Payza ? - Kabajana - 03-08-2012 14:34

Inwestuj 450$ w BB, a resztę przeznacz na inny serwis. Masz ich pełno w dziale Inwestycje


RE: Jakie programy współpracują z Payza ? - ZyskujOnline - 03-08-2012 14:38

W BB mam dwa konta pod sobą, w oba zainwestowałem po 55$ + 250$ na panele + 50 na traffic.

To górne dostało jeszcze dodatkowy trafic, wiec dokupiłem panele za chyba 90$

Więc mam na obu kontach ten fioletowy pakiet. Mam go upgradeować ?

Zresztą chcę zdywersyfikować inwestycję i być chociaż w 3 programach

Na razie jestem w JBP, i BB, chciałem w minta wejsc za 650 ale nie chce mi się tyle czekać

Upgradeowac pakiety w BB czy starcza te co mam ?


RE: Jakie programy współpracują z Payza ? - rincorn - 03-08-2012 14:41

Ja osobisćie polecam zainwestować w NZX warunki niemal identyczne jak w Mint a nawet lepsze ze względu na to że nie opłacamy członkostwa co miesiąc tylko kupujemy Ntrixa za 10$ który jest dożywotni a za 100$ możesz kupić token Executive który daje 300% po 100 dniach jak token o'clock w mintcie.Jestem już prawie miesiąc w programie i niedługo będe wychodził na plus-żadnych problemów z naliczaniem i wypłatami>Program akceptuje Egopay więc nową odsłonę Payzy.Jak byś był zainteresowany i chciał o coś jeszcze zapytać to chętnie pomogę.Powodzenia Smile


RE: Jakie programy współpracują z Payza ? - ZyskujOnline - 03-08-2012 14:47

No fajnie, że akceptuje EgoPay, ale właśnie kasa mi szla 2,5 dnia, wysłałem milion ticketów do EgoPay zanim doszła kasa na Payzę, więc z tymi procesorami nie chce mieć już nic więcej wspolnego.

Chce gdzieś zainwestować z Payza i już nie tykać tych procesorów. Acha i po drodze mi zjadło 30$ więc jak znowu mam czekać tyle dni, i mają mi kolejne 100 zł zabrać, to dziękuję !


RE: Jakie programy współpracują z Payza ? - PlastPL - 03-08-2012 14:47

Ja od siebie mogę polecic ZeekRewards, jak bys byl zainteresowany zapraszam na PW