Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
BannersBroker - weryfikacja konta, proszę o pomoc! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: BannersBroker (/Forum-BannersBroker-323)
+---- Wątek: BannersBroker - weryfikacja konta, proszę o pomoc! (/Temat-BannersBroker-weryfikacja-konta-prosze-o-pomoc-56926)

Strony: 1 2 3


BannersBroker - weryfikacja konta, proszę o pomoc! - Verb22 - 02-08-2012 18:19

Po zalogowaniu, to się pojawiło na moim koncie:

Fill out the form below to help us get a better understanding about you. The more specific you are, the easier it is for us to contact you and help you with your campaign.

Notice: If you have an approved ID or Bill and change any information on this page, these documents will require approval again.

Notice: If you use the Banners Broker credit card processor, make sure the name you've entered below exactly matches ("imię i nazwisko moje"), the name on the credit card you will use


Czy ktoś miał już tak, jeśli tak co robić, proszę o pomoc!


RE: BannersBroker - weryfikacja konta, proszę o pomoc! - Jumper002 - 02-08-2012 18:28

ja jeszcze tego nie mialem ale na pewno musisz im przeslac skan dowodu osobistego i chyba jakis wyciag z banku albo cos w tym stylu


RE: BannersBroker - weryfikacja konta, proszę o pomoc! - Verb22 - 02-08-2012 18:58

Attention:
You are required to upload photo ID within 30 days of activating your package.
If you fail to do so, you will not be able to access your account until your ID has been uploaded. Click here to upload your ID.


RE: BannersBroker - weryfikacja konta, proszę o pomoc! - mmichal013 - 02-08-2012 19:06

Tak musisz wysłać skan dowodu tożsamości w terminie 30 dnie


RE: BannersBroker - weryfikacja konta, proszę o pomoc! - Psek - 02-08-2012 19:08

OOOO kurdeee allle massszz ProooblemmM!!
Pooomoggę Ci!!
Zroóóób skkkan dowooduu i wyśślij im Goooo!!

@edit.
Ja myśle że to SCAM jest a Verb jak sądzisz?


RE: BannersBroker - weryfikacja konta, proszę o pomoc! - Verb22 - 02-08-2012 21:36

Pisze mi coś takiego:


Attention:
You have activated a package more than 30 days ago. You are required to upload a valid piece of identification within the next week. If you do no upload a valid piece of ID you will not be able to access your account.




A tam gdzie zauploadowałem scan dowodów coś takiego:

Proof of address has been approved.


Bannersbroker ogarnijcie ... D:


RE: BannersBroker - weryfikacja konta, proszę o pomoc! - Psek - 02-08-2012 22:06

Verb- Po raz kolejny nic się nie dzieje, wielu osobom to przyszło ale oczywiście tylko Ty MultiMiliarderze Panikujesz na forach i prosić o pomoc. Ty Ogarnij nie BB! I nie spamuj tymi twoimi problemami? Gdzie masz sponsora? - Nie umie Ci pomóc ? Zarejestrowałeś się u jakiegoś dzieciaka?


RE: BannersBroker - weryfikacja konta, proszę o pomoc! - Verb22 - 02-08-2012 22:20

zbanujcie tego kolesia..


RE: BannersBroker - weryfikacja konta, proszę o pomoc! - Psek - 02-08-2012 22:22

Cóż - Brak argumentów?
Twoim jedynym argumentem jest ban dla mnie i oczywiście blokowanie na GG.


RE: BannersBroker - weryfikacja konta, proszę o pomoc! - BBinternet - 03-08-2012 00:44

Nie powiem, Psek ma trochę racji Smile Gdzie jest twój sponsor?

Co do tematu, spokojnie jeśli posłałeś skan dowodu i wszystko się będzie zgadzać to nie masz się o co martwić.