Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Refback 60% za klikanie w 2 buxach + mały bonus - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Refback (/Forum-Refback-283)
+--- Dział: Refback za Pieniądze (/Forum-Refback-za-Pieniadze-129)
+---- Dział: Archiwum (/Forum-Archiwum-317)
+---- Wątek: Refback 60% za klikanie w 2 buxach + mały bonus (/Temat-Refback-60-za-klikanie-w-2-buxach-maly-bonus-56897)



Refback 60% za klikanie w 2 buxach + mały bonus - gumaczek166 - 01-08-2012 21:50

Witam.
Chciałbym zaproponować wam zarobek w 2-3 buxach lub aurorce.
Buxy : PTCBox , Xten-Bux , oraz aurorce - CashnHits . Wszystkie programy są wypłacalne ! Smile


Oferuje wam 60% tego ,co dla mnie zarobicie . Jeżeli przykładowo zarobisz dla mnie 1$ na PTCBox , ja zapłacę Ci 0,6$ etc.(wypłacam na PayPal)

Wypłaty będę realizował 2x w miesiącu , powiedzmy w niedzielę wieczorem.

Będziecie mieli podawaną na bieżąco listę z waszymi zarobkami ,oraz ile brakuje mi do minimum itp, itd.

Dla najaktywniejszych oczywiście bonusy Jerk2

Jeżeli bux się zescami (nie podejrzewam szybkiego upadku) , dostajecie cały refback ,nawet jeżeli ja będę miał być stratny Smile

Chętne osoby proszę zgłaszać się pod tym postem ,(następnie napisz do mnie PW z checią przystąpienia do programu- jakiego?), po otrzymaniu ode mnie instrukcji i reflinku do rejestracji ,podajesz swój PayPal(mały bonus po rejestracji i pierwszych klikach) i nick z buxów ,bądź aurorki w której/którym się zarejestrowałeś/aś Smile

Pozdrwiam i zapraszam.

LISTA:
1.


Refback 60% za klikanie w 2 buxach + mały bonus - surfer0700 - 11-11-2013 01:23

Moderator uznał temat za PRZEDAWNIONY i przenosi go do Archiwum.