Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MorningStarPTC - niskie minimum , duży dzienny zarobek! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Buxy (/Forum-Buxy-313)
+---- Wątek: MorningStarPTC - niskie minimum , duży dzienny zarobek! (/Temat-MorningStarPTC-niskie-minimum-duzy-dzienny-zarobek-56830)

Strony: 1 2 3 4


RE: MorningStarPTC - niskie minimum , duży dzienny zarobek! - laterpl - 07-08-2012 22:34

Okey , dzięki za odpowiedź Smile


RE: MorningStarPTC - niskie minimum , duży dzienny zarobek! - gumaczek166 - 10-08-2012 19:59

gratuluje wypłat laterpl Wink


RE: MorningStarPTC - niskie minimum , duży dzienny zarobek! - laterpl - 10-08-2012 20:30

Dzięki dzięki Wink Jakoś to tam idzie , serwis w 100% wypłacalny. 0.10$ bez problemu sie dziennie zbiera Wink A jak tam u Ciebie , dużo wypłacone ?


RE: MorningStarPTC - niskie minimum , duży dzienny zarobek! - gumaczek166 - 10-08-2012 20:36

parę groszy Tongue ,teraz znowu czekam na wyplaty ,ale wiem ,ze sie doczekam Smile


RE: MorningStarPTC - niskie minimum , duży dzienny zarobek! - gumaczek166 - 12-08-2012 10:00

Po 5 dniach jest kolejna - 5vwypłataJerk

[Obrazek: morningstar2.jpg]


RE: MorningStarPTC - niskie minimum , duży dzienny zarobek! - cash-for-net - 12-08-2012 10:53

masz wykupione konto premium, czy na standardzie siekasz?


RE: MorningStarPTC - niskie minimum , duży dzienny zarobek! - gumaczek166 - 12-08-2012 11:22

na standardzie , premium nie wykupie tam , bo jest zarobek około 3c wiekszy od normalnego konta


RE: MorningStarPTC - niskie minimum , duży dzienny zarobek! - cash-for-net - 12-08-2012 11:48

dobrze wiedzieć, że Ci wypłacili bo na tym portalu mam ponad 1 USD zebrane, a łącznie na tej rodzince koło 10USD. Jeśli możesz, daj PM z tymi na których zaobserwowałeś dobry zarobek dzienny(powyżej 0,05$ za dzień). Może być z referala, to coś się tam zarejestruje i będziesz miał refa.
Deklaracje zrobie jakoś pod koniec miesiąca, bo chce jakieś normalne hajsiwo zebrać.


RE: MorningStarPTC - niskie minimum , duży dzienny zarobek! - gumaczek166 - 12-08-2012 13:30

ja klikam na tulipie , unicornsummerptc , morningstarptc , na reszcie z tego typu auror nie ,bo za duzo klikania by byłoSmile


RE: MorningStarPTC - niskie minimum , duży dzienny zarobek! - cash-for-net - 12-08-2012 14:16

też na nich klikam. Przy dobrych skrótach klawiszowych w operze i workspace macro recorderze daje radę bez żadnego bocenia wyklikać 10, a teraz 12 na raz,praktycznie w tym samym czasie. Wczoraj z donkeymails podobnymi waliłem 20 naraz i działa. Z tych co polecam to catscatsandmorecats i americanaptc(e nawet 0,15c da się wyciągnąć...