Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SCAM] demociak.pl Zarabiaj na dodawaniu demotów - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [SCAM] demociak.pl Zarabiaj na dodawaniu demotów (/Temat-SCAM-demociak-pl-Zarabiaj-na-dodawaniu-demotow-56805)

Strony: 1 2


RE: Zarabiaj na dodawaniu demotów - surfer0700 - 31-07-2012 11:59

(31-07-2012 00:48)he4455 napisał(a):  witam chcę ogłosić ze strona http://www.demociak.pl płaci za dodawanie demotywatorów wszystkich chętnych zapraszam do rejestracji di do dodawania nowych demotywatorów za każdy zaakceptowany demot otrzymasz 5gr to znaczy jeśli dodasz

10 obrazków = 50gr
100 obrazków 5zł

praca jest bardzo łatwa i nie zajmuje to dużo czasu obrazki można brać i innych portali podobnych do demociak.pl

PAMIĘTAJ zarejestruj się mailem którego używasz do konta paypal.pl chyba ze chcesz wypłatę na konto bankowe

Jeżeli dodasz i zostaną zaakceptowane demoty napisz do mnie po odbiór pieniędzy...

Ile maksymalnie może dodać jedna osoba?


RE: Zarabiaj na dodawaniu demotów - startchips - 31-07-2012 12:19

Dajcie spokój. Ja wszedłem i niby nic nie było, a potem nagle komp złapał muła, myszka mi się przycinała itd. Teraz wiem od czego. Bym sprawdził dokładniej czy to tego wina, ale nie chce mi się znów kompa resetować Wink.


RE: Zarabiaj na dodawaniu demotów - Mickel96 - 31-07-2012 12:33

Nigdy czegoś takiego nie widziałem -.- Na raz odezwał mi się Avast, Chrome jak i Revo o.O Nawet jakbym włączył tą stronę i tak bym z niej zrezygnował Sad 50gr za 10 obrazków?? 1h roboty i mam z 20 zł. Nie polecam. . .


RE: Zarabiaj na dodawaniu demotów - startchips - 31-07-2012 13:56

Można by temat usunąć.


RE: [SCAM] demociak.pl Zarabiaj na dodawaniu demotów - Admin - 31-07-2012 17:21

Przenoszę do scamów.