Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SCAM] demociak.pl Zarabiaj na dodawaniu demotów - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [SCAM] demociak.pl Zarabiaj na dodawaniu demotów (/Temat-SCAM-demociak-pl-Zarabiaj-na-dodawaniu-demotow-56805)

Strony: 1 2


[SCAM] demociak.pl Zarabiaj na dodawaniu demotów - he4455 - 31-07-2012 00:48

witam chcę ogłosić ze strona http://www.demociak.pl płaci za dodawanie demotywatorów wszystkich chętnych zapraszam do rejestracji di do dodawania nowych demotywatorów za każdy zaakceptowany demot otrzymasz 5gr to znaczy jeśli dodasz

10 obrazków = 50gr
100 obrazków 5zł

praca jest bardzo łatwa i nie zajmuje to dużo czasu obrazki można brać i innych portali podobnych do demociak.pl

PAMIĘTAJ zarejestruj się mailem którego używasz do konta paypal.pl chyba ze chcesz wypłatę na konto bankowe

Jeżeli dodasz i zostaną zaakceptowane demoty napisz do mnie po odbiór pieniędzy...



RE: Zarabiaj na dodawaniu demotów - kubn2 - 31-07-2012 00:58

Wujek chrome mówi, że rusek z tej witryny co podałeś chce mi się do komputera podłączyć więc nie zbyt ufam takiej witrynie.


RE: Zarabiaj na dodawaniu demotów - he4455 - 31-07-2012 08:15

to coś masz z zabezpieczeniami mi witryna śmiga na 4 kompach u kolegi też coś masz nie tak


RE: Zarabiaj na dodawaniu demotów - marcel_kk - 31-07-2012 08:22

Działa aż miło.


RE: Zarabiaj na dodawaniu demotów - adrick1197 - 31-07-2012 09:28

u mnie rowniez blokuje konia trojanskiego (jakis plik js) a poza tym blad w nazwie strony "najleprze"


RE: Zarabiaj na dodawaniu demotów - kubn2 - 31-07-2012 09:41

(31-07-2012 09:28)adrick1197 napisał(a):  a poza tym blad w nazwie strony "najleprze"

Co znacznie podważa wypłacanie zarobków skoro autorzy popełniają takie błędy. Dla mnie jest to witryna która chce przerosnąć demotywatory.pl i na 99% nie będzie wypłacalna bo z czego? Chyba że autor wyłoży własną kasę by to rozkręcić.


RE: Zarabiaj na dodawaniu demotów - PawkusPL - 31-07-2012 10:19

No mało wiarygodna ta strona..
Może ktoś to już testuje, to by się podzielił swoim zdaniem Wink


RE: Zarabiaj na dodawaniu demotów - startchips - 31-07-2012 10:46

Kupiłeś licencję do tego skryptu, że usunąłeś stopkę i przyznałeś sobie prawa na utworzenie tego skryptu TenTego ? Jeśli nie, to zgłaszam.


RE: Zarabiaj na dodawaniu demotów - tomazzi - 31-07-2012 10:50

(31-07-2012 09:28)adrick1197 napisał(a):  u mnie rowniez blokuje konia trojanskiego (jakis plik js) a poza tym blad w nazwie strony "najleprze"

mnie norton "krzyczy" o próbie włamania z tej witryny
lepiej omijać szerokim łukiem bo nie wiadomo co autor wsadził by komuś na pc weszło i w jakim celu itp itd
co do licencji to również pytanie jak kolega wyżej - zakupiłeś ją bo pousuwane jest wszystko co powinno być jeśli nie posiadasz licencji


RE: Zarabiaj na dodawaniu demotów - darkmatthew - 31-07-2012 10:57

Chrome
Witryna http://www.demociak.pl zawiera treści z witryny xakruaq.ru, która jest znana jako źródło złośliwego oprogramowania. Otwarcie tej witryny grozi zainfekowaniem komputera wirusem.
Według informacji Google kontynuowanie grozi zainstalowaniem na komputerze złośliwego oprogramowania. Jeśli witryna już była odwiedzana lub jest zaufana, istnieje możliwość, że niedawno doszło do włamania do niej przez hakera. W tej chwili odradzamy kontynuowanie – możesz spróbować ponownie jutro albo przejść do innej witryny.
Powiadomiliśmy już właściciela witryny xakruaq.ru, że znaleźliśmy w niej złośliwe oprogramowanie. Więcej informacji na temat problemów stwierdzonych pod adresem xakruaq.ru zawiera Strona diagnostyczna Safe Browsing Google.