Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PTP24.com - nowy serwis PTP bez minimum - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: PTP24.com - nowy serwis PTP bez minimum (/Temat-PTP24-com-nowy-serwis-PTP-bez-minimum-56781)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


Odp: PTP24.com - nowy serwis PTP bez minimum - mmichal013 - 30-09-2012 14:10

[Obrazek: ege6upab.jpg]
To i może mój dowód wypłatyBig Grin

Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2


RE: PTP24.com - nowy serwis PTP bez minimum - tomazzi - 03-11-2012 09:37

czy wie ktoś może co się dzieje z nimi ? co jest przyczyną nie działania strony, kiedy wrócą i czy w ogóle wrócą ?


RE: PTP24.com - nowy serwis PTP bez minimum - Piotr Dudek - 03-11-2012 13:54

Z tego co się orientuję to już przeszło na scam Smile chyba że wrócą do nas pod nową oprawą Smile


RE: PTP24.com - nowy serwis PTP bez minimum - adrick1197 - 03-11-2012 16:18

przenosza sie na nowy serwer
jesli chcecie zarobic to zapraszam tu
cashptp net
dobre stawki i wyplaty szybko niestety nie insant na paypal Wink


RE: PTP24.com - nowy serwis PTP bez minimum - Piotr Dudek - 03-11-2012 16:55

czyli dużo się nie pomyliłem scam Big Grin zmiana nazwy :> i znowu niby płacą a rzeczywiście scam Smile


RE: PTP24.com - nowy serwis PTP bez minimum - tomazzi - 03-11-2012 17:00

(03-11-2012 16:55)Piotr Dudek napisał(a):  czyli dużo się nie pomyliłem scam Big Grin zmiana nazwy :> i znowu niby płacą a rzeczywiście scam Smile

ty umiesz czytać ze zrozumieniem i rozumiesz to co czytasz ??
bo widzę, że nie rozumiesz tego co czytasz ...
kolega napisał, że przenoszą się na nowy serwer więc znaczy to, że stary był już nie wystarczający i zmieniają go na nowy stabilniejszy
zmiana nazwy to byłaby to zmiana domeny
nim zaczniesz się błaźnić swoimi pseudo mądrościami to się zastanów czy wiesz co chcesz napisać
a przy okazji ciężko nazwać coś scamem co płaci a ten serwis płaci bez żadnych problemów


RE: PTP24.com - nowy serwis PTP bez minimum - Piotr Dudek - 03-11-2012 17:04

(03-11-2012 17:00)tomazzi napisał(a):  
(03-11-2012 16:55)Piotr Dudek napisał(a):  czyli dużo się nie pomyliłem scam Big Grin zmiana nazwy :> i znowu niby płacą a rzeczywiście scam Smile

ty umiesz czytać ze zrozumieniem i rozumiesz to co czytasz ??
bo widzę, że nie rozumiesz tego co czytasz ...
kolega napisał, że przenoszą się na nowy serwer więc znaczy to, że stary był już nie wystarczający i zmieniają go na nowy stabilniejszy
zmiana nazwy to byłaby to zmiana domeny
nim zaczniesz się błaźnić swoimi pseudo mądrościami to się zastanów czy wiesz co chcesz napisać
a przy okazji ciężko nazwać coś scamem co płaci a ten serwis płaci bez żadnych problemów

poczekamy zobaczymy, jak nic z tego nie wypali jest 1:0 dla mnie błaźnie Smile


RE: PTP24.com - nowy serwis PTP bez minimum - tomazzi - 03-11-2012 17:08

(03-11-2012 17:04)Piotr Dudek napisał(a):  
(03-11-2012 17:00)tomazzi napisał(a):  
(03-11-2012 16:55)Piotr Dudek napisał(a):  czyli dużo się nie pomyliłem scam Big Grin zmiana nazwy :> i znowu niby płacą a rzeczywiście scam Smile

ty umiesz czytać ze zrozumieniem i rozumiesz to co czytasz ??
bo widzę, że nie rozumiesz tego co czytasz ...
kolega napisał, że przenoszą się na nowy serwer więc znaczy to, że stary był już nie wystarczający i zmieniają go na nowy stabilniejszy
zmiana nazwy to byłaby to zmiana domeny
nim zaczniesz się błaźnić swoimi pseudo mądrościami to się zastanów czy wiesz co chcesz napisać
a przy okazji ciężko nazwać coś scamem co płaci a ten serwis płaci bez żadnych problemów

poczekamy zobaczymy, jak nic z tego nie wypali jest 1:0 dla mnie błaźnie Smile

akuratnie admin ptp to polak i kolega adriana więc jak go zapytał na gg co jest grane i ma informacje to ma pewne informacje które przekazał tutaj na forum
jak nie masz wiedzy w danej kwestii to się nie wypowiadaj bo próbujesz błyszczeć a nawet iskrzenie ci nie wychodzi
a błaznem to jesteś ty bo skoro zmiana serwera to dla ciebie to samo co zmiana domeny czyli nazwy strony to już brak słów na komentarz skoro domena a serwer to dla ciebie jedno i to samo bekabeka


RE: PTP24.com - nowy serwis PTP bez minimum - adrick1197 - 03-11-2012 18:21

tak pisalem z nim 2 dni temu i pisal ze bedzie sie przenosil na nowy serwer bo ten jest po prostu zbyt wolny i nie wystarcza juz na jego serwisy
niedlgo powinno wszystko dzialac Smile


RE: PTP24.com - nowy serwis PTP bez minimum - tomazzi - 03-11-2012 20:33

no i strona śmiga aż miło na nowym serwerze Smile
dzięki adrian za informacje o tym, że nie działała strona bo zmieniał admin serwer Smile