Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Tibia 75 knight unitera dobre skille dobre eq allegro - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Tibia 75 knight unitera dobre skille dobre eq allegro (/Temat-Tibia-75-knight-unitera-dobre-skille-dobre-eq-allegro-56755)



Tibia 75 knight unitera dobre skille dobre eq allegro - xeno92 - 29-07-2012 21:26

Przedmiotem aukcji jest konto, na którym znajduje się 75 knight.



Serwer: Unitera



Premium: Brak



Poziom: 75



Magic lvl: 5



Zamieszkanie: Thais



Skille:

- 79 sword (34% do 80)

- 74 shielding (22% do 75)

- 35 fishing (65% do 36)



Przedmioty:

- crown helmet (Arm:7). It weighs 29.50 oz.

- blue robe (Arm:11). It weighs 22.00 oz. It is a magic robe.

- blue legs (Arm:8). It weighs 18.00 oz.

- boots of haste (speed +20). It weighs 7.50 oz.

- vampire shield (Def:34). It weighs 38.00 oz. Dark powers enchant this shield.

- nightmare blade (Atk:46, Def:23 -3). It can only be wielded properly by players of level 70 or higher. It weighs 46.00 oz.



Masz ochotę na coś więcej? Na lepszą przygodę z Tibią? Chcesz poznać nowe potwory, nowe miejsca i nowe questy? Ta postać jest dla Ciebie, profesja Knight zapewni Ci super wytrzymałość, zdolność do zarabiania szybkiej kasy oraz ściągania na siebie kilka dobrych potworków. Nie czekaj i już teraz zacznij licytować konto, aukcja trwa 7 dni.



Kontakt:

- email: [email protected]

- gg: 39394508



Uwaga!:

- Pisząc do mnie na GG przedstaw się i zadaj pytanie, to zapewni mi bardzo szyką odpowiedź oraz doskonałą pomoc. Po zakupie od razu wysyłam dane do konta, r keya, confim keya oraz potwierdzam zmiane emaila na taki jaki chcesz!. Obawiasz się o oszustwo? Nie u mnie, pełny profesjonalizm w tym co robię.



Konto jest własnością CipSoft. Ja sprzedaję tylko czas i wysiłek poświęcony tej postaci.



Link do allegro:
http://allegro.pl/tibia-75-knight-unitera-dobre-skille-dobre-eq-i2523255934.html


Tibia 75 knight unitera dobre skille dobre eq allegro - surfer0700 - 26-06-2013 17:56

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.