Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Kupię] Konto Steam z grą CS 1.6 - nie banowane! Obojętnie jaki rok! PayPal! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [Kupię] Konto Steam z grą CS 1.6 - nie banowane! Obojętnie jaki rok! PayPal! (/Temat-Kupie-Konto-Steam-z-gra-CS-1-6-nie-banowane-Obojetnie-jaki-rok-PayPal-56735)



[Kupię] Konto Steam z grą CS 1.6 - nie banowane! Obojętnie jaki rok! PayPal! - SmyK - 29-07-2012 15:43

Witam.

Kupię konto Steam z grą Counter-Strike 1.6 (ew. moga być też inne ale cs musi być):

- ROK OBOJĘTNIE
- PRZEGRANE GODZIN? NAJLEPIEJ 0 ! Albo do kilku godz.
- NIE BANOWANE / NIE REJESTROWANE W LIGACH

Cena: daje 20zł PayPalem
GG 43893181


RE: [Kupię] Konto Steam z grą CS 1.6 - nie banowane! Obojętnie jaki rok! PayPal! - Satan - 29-07-2012 18:35

Mam na sprzedaż konto steam z CS 1.6 + Portal + jakieś tam gry, pisałem do ciebie na GG Wink


RE: [Kupię] Konto Steam z grą CS 1.6 - nie banowane! Obojętnie jaki rok! PayPal! - Cs Center - 31-07-2012 05:30

Moge Ci polecic zaufanego sprzedawcę, sam u niego kupowalem klucz steam, potem tez moi znajomi i wszyscy byli zadowoleni, bylo to dosc dawno temu ale moze wciaz sprzedaje. Jego gg 19194340. Ja placilem smsem niecale 20zł mozna tez normalnie przelewem. Pozdrawiam Smile


RE: [Kupię] Konto Steam z grą CS 1.6 - nie banowane! Obojętnie jaki rok! PayPal! - tollusiek - 31-07-2012 10:38

(31-07-2012 05:30)Cs Center napisał(a):  Moge Ci polecic zaufanego sprzedawcę, sam u niego kupowalem klucz steam, potem tez moi znajomi i wszyscy byli zadowoleni, bylo to dosc dawno temu ale moze wciaz sprzedaje. Jego gg 19194340. Ja placilem smsem niecale 20zł mozna tez normalnie przelewem. Pozdrawiam Smile

W 5 tematach piszesz to samo, chyba coś z Tobą jest nie tak beka


[Kupię] Konto Steam z grą CS 1.6 - nie banowane! Obojętnie jaki rok! PayPal! - Coristo - 26-06-2013 18:25

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.