Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie na Sms'ach? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Zarabianie na WWW - dyskusje, pytania i odpowiedzi (/Forum-Zarabianie-na-WWW-dyskusje-pytania-i-odpowiedzi-202)
+--- Wątek: Zarabianie na Sms'ach? (/Temat-Zarabianie-na-Sms-ach-56725)

Strony: 1 2 3 4


RE: Zarabianie na Sms'ach? - AgainFlare - 29-07-2012 15:52

Na tych wszystkich wymagają przy wypłacie umowe o dzieło.
Ja jestem na profitsms. Tam 86 gr zlecilem, i doszlo ;d

18-% bodajże podatek, i 40 cos komus tam. Z sms 3.69 masz 1.30.


RE: Zarabianie na Sms'ach? - tomazzi - 29-07-2012 15:55

wapacza nie polecam
tak jak dotpay - przelewy robią kiedy chcą jak się nie dopominasz o swoje to i rok czasu możesz czekać za dany miesiąc na pieniądze
ta sama liga co i dotpay

przelewy24.pl mogę polecić


RE: Zarabianie na Sms'ach? - Admin - 30-07-2012 07:53

Praktycznie wszędzie musisz podać pełne dane od peselu po adres zamieszkania.
Nie wiem jak w przypadku osób bez DG, ale spodziewam się że będą Ci co roku wystawiać PIT z którego będziesz musiał się rozliczyć w urzędzie skarbowym, oddawając CIĘŻKO ZAROBIONE beka pieniążki Wink

Co do serwisu to przeciez wszystko jedno który wybierzesz, stawki praktycznie każdy ma takie same, wymagania też.


(29-07-2012 15:52)AgainFlare napisał(a):  Na tych wszystkich wymagają przy wypłacie umowe o dzieło.
Ja jestem na profitsms. Tam 86 gr zlecilem, i doszlo ;d

18-% bodajże podatek, i 40 cos komus tam. Z sms 3.69 masz 1.30.


w sumie wolę się sam rozliczyć i mieć normalne stawki.


RE: Zarabianie na Sms'ach? - Cynaa - 23-08-2012 23:29

Ja z własnego doświadczenia polecam http://www.homepay.pl

Dobra oferta, możliwość przelewów i sms na jednym koncie nie to co w dotpay. Mają kilka skryptów więc łatwo dostosować płatności do swojej strony. Wypłacają szybko, dobry kontakt Smile.


RE: Zarabianie na Sms'ach? - cs-matrix - 24-08-2012 18:02

A znacie jakiś serwis gdzie jest usługa sms premium i można zarobioną kasę wypłacić na PayPal ? Proszę o odpowiedź


RE: Zarabianie na Sms'ach? - xJAmaTOx - 24-08-2012 20:07

raczej wszędzie jest na konto bankowe.


RE: Zarabianie na Sms'ach? - Admin - 26-08-2012 07:38

(29-07-2012 14:04)xJAmaTOx napisał(a):  Dzięki, a wie ktoś może z jakiego serwisu korzysta Killer ? ;]

To nie ma znaczenia, każdy serwis oferuje to samo i wszędzie będziesz podawał wszystkie swoje dane, gdyż w przypadku problemów to ty będziesz pociągnięty do odpowiedzialności.


(24-08-2012 18:02)cs-matrix napisał(a):  A znacie jakiś serwis gdzie jest usługa sms premium i można zarobioną kasę wypłacić na PayPal ? Proszę o odpowiedź

Chyba nie ma takich.


RE: Zarabianie na Sms'ach? - yazir - 26-08-2012 10:01

Teoretycznie jest smscoin.com wypłaca na PayPal, WebMoney i Payoneer, ale polecić tego nie mogę bo jeszcze nie sprawdziłem ich wypłacalności.
Według tego co znalazłem w internecie to jest dość kontrowersyjny serwis bo nie wymaga żadnych danych poza imię +nazwisko.


RE: Zarabianie na Sms'ach? - xJAmaTOx - 26-08-2012 11:01

W profitsms wystarczy tylko podać standardowe dane jak w każdej rejestracji i nr konta bankowego.. ale wypłacają Wink


RE: Zarabianie na Sms'ach? - Acetone - 29-08-2012 14:18

Polecam homepay.pl sprawdzony serwis.