Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
LubieToTo - wypłata - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zdobyte Nagrody (/Forum-Zdobyte-Nagrody-149)
+--- Dział: Wypłaty (/Forum-Wyplaty-165)
+--- Wątek: LubieToTo - wypłata (/Temat-LubieToTo-wyplata-56667)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: LubieToTo - wypłata - tomazzi - 22-12-2012 12:25

(22-12-2012 12:23)marcel_kk napisał(a):  Kolego @dawo62, bez mojej zgody władowałeś sie do mojego tematu
z swoim reflinkiem, kultury troszke.

kogoś się czepiasz a sam robisz dokładnie to samo ...
czyjś temat z dowodami wypłat a ty wsadzasz swój dowód ze swoim reflinkiem
przyganiał kocioł garnkowi ....


RE: LubieToTo - wypłata - marcel_kk - 22-12-2012 12:44

@Tomazzi, jakbys sie tu nie spierdział to byłoby bardzo dziwne


RE: LubieToTo - wypłata - tomazzi - 22-12-2012 12:48

marcel pierdzieć to pierdzisz ty i górą i dołem
i faktów nie zmienisz - x tematów czyichś a w nich twój post z twoim dowodem i z twoim reflinkiem
do kogoś się rzucasz bo dodał swój w twoim temacie, a ty w czyichś tematach robisz dokładnie to samo
uczysz kogoś kultury a pierwsze sam się jej naucz bo cudze pod lasem widzisz a swojego pod nosem nie widzisz
działasz marcel na zasadzie : jak kali kraść to super, ale kalemu ukraść to wielka krzywda
ty zamieszczasz w czyichś tematach swoje reflinki to jest w porządku bo to ty robisz, ktoś zamieści na takiej samej zasadzie jak ty u kogoś a on u ciebie to wielka krzywda ci się dzieje


RE: LubieToTo - wypłata - marcel_kk - 22-12-2012 13:14

Napisałeś się, napiciłeś, potem zmieniłeś i edytowałeś, tylko zadaj sobie pytanie: po co ?
Latasz po tematach, wbijasz sie na siłe, pierdzisz i myślisz że kogos wnerwiłeś, koleś na Ciebie to tu wszyscy mają wyjeb...
Wesołych Świąt Ci życze, oby nie samotnych, bo skoro tutaj odreagowujesz to Twoje życie musi być bardzo opuszczone przez wszystkich.