Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[ZAPŁACĘ] założenie darmowego konta bankowego - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [ZAPŁACĘ] założenie darmowego konta bankowego (/Temat-ZAPLACE-zalozenie-darmowego-konta-bankowego-56642)



[ZAPŁACĘ] założenie darmowego konta bankowego - imlmpe - 27-07-2012 11:45

Jeśli nie masz jeszcze darmowego konta bez opłat w mbanku, to mam dla Ciebie propozycję Smile

Jeśli założysz konto z mojego linka polecającego (ja dostaję za to nagrody), to oferuję Ci w zamian nagrodę pieniężną lub rzeczową.
  • Jeśli założysz konto izzy dla juniorów (od 13 do 18 roku życia, za darmo) to oferuję 20zł.
  • Jeśli jesteś pełnoletni i założysz konto dla ludzi od 18 roku życia (też za free), oferuję 35zł.

Pamiętaj, że jedna osoba może mieć jedynie jedno konto w tym banku, a założenie konta trwa około 10 minut (tyle potrzeba na wypełnienie formularza) i nic nie kosztuje. Nie masz obowiązku uiszczania minimalnych wpłat miesięcznych, nie masz opłat za przelewy itp.

Wspomnianą wyżej kasę mogę wpłacić na dowolne konto bankowe (nawet to, które właśnie zakładasz Big Grin) lub na paypala. Mogę też kupić Ci dowolną książkę z wydawnictwa Helion, której cena mieści się w wymienionym przedziale.

Osoby zainteresowane współpracą proszę o zgłaszanie się przez prywatną wiadomość, wtedy podam szczegóły i mój link partnerski.

PS. Wypłaty dokonuje w czasie do 3 dni roboczych (czyli nie licz weekendów) - jest to spowodowane opóźnieniami w naliczaniu prowizji partnerskiej przez banki.


RE: [ZAPŁACĘ] założenie darmowego konta bankowego - malpa2 - 27-07-2012 17:02

Czy można założyć konto w mbanku i po np. kilku dniach zażądać aby je zamknęli/usunęli?


RE: [ZAPŁACĘ] założenie darmowego konta bankowego - Killer - 27-07-2012 19:15

ten dział to nie refback.


[ZAPŁACĘ] założenie darmowego konta bankowego - Killer - 27-07-2012 19:16

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.