Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]Aktywność ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: [Zamknięty]Aktywność ! (/Temat-Zamkniety-Aktywnosc-5654)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Aktywność ! - Dominator - 23-07-2010 21:02

Dobrze że zresetował, przyda się "nowa" aktywność użytkowników.


RE: Aktywność ! - Satan - 23-07-2010 21:08

No to trzeba od początku nabijać moje biedne 300% aktywności ;P Ale dobrze że tak zrobiłeś Tongue To się przyda przy wyłanianiu Tutorów Smile


RE: Aktywność ! - kreatywny - 23-07-2010 21:18

no bardzo ciekawy pomysł ;D


RE: Aktywność ! - Daminn - 23-07-2010 21:49

-.- Znowu zerowanie? Tutorów powinno się wybierać po tym jacy są pomocni i wspierają forum, a nie po aktywnością którą bez problemu można nabić w OT.


RE: Aktywność ! - Admin - 24-07-2010 10:25

(23-07-2010 21:49)Daminn napisał(a):  -.- Znowu zerowanie? Tutorów powinno się wybierać po tym jacy są pomocni i wspierają forum, a nie po aktywnością którą bez problemu można nabić w OT.

Chyba nie sadzisz ze osoby które będą miały największy poziom aktywności zostaną tutorami ? To czy ktoś nabija posty w offtopie czy w pomocy to jego sprawa aktywność jedynie nam mówi jak sama nazwa wskazuje - czy dana osoba jest aktywna. Żaden z wybranych tutorów nie został nim ze względu na wskaźnik - każda osoba jest rozpatrywana indywidualnie, sprawdzam jej posty, reputacje, zaangażowanie w życie forum jak i język jakim się posługuje.


RE: Aktywność ! - Lubelak - 24-07-2010 11:05

mi to rybka bo ja na te %
nie patrzę ;p


[Zamknięty][Zamknięty]Aktywność ! - Killer - 19-03-2011 10:05

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.