Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Tony-Hawks.pl - Polska społeczność fanów gier z serii Tony Hawk's - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Tony-Hawks.pl - Polska społeczność fanów gier z serii Tony Hawk's (/Temat-Tony-Hawks-pl-Polska-spolecznosc-fanow-gier-z-serii-Tony-Hawk-s-56522)

Strony: 1 2


Tony-Hawks.pl - Polska społeczność fanów gier z serii Tony Hawk's - milo - 25-07-2012 10:25

Chciałbym wszystkich użytkowników tego forum zaprosić na na forum o grach z serii Tony Hawk's.
Jak widzicie forum jest nowe, kilku użytkowników i niewiele wątków. Jeżeli ktoś grał w którąś cześć to prosiłbym o wypowiedz w jakimś temacie.

Pomóżcie mi stworzyć miły klimat forum.
I dodam ze jest obecnie otwarty nabór na moderatora naszego forum, wiec gdyby był ktoś chętny do pomocy to proszę się zgłaszać .


[Obrazek: tony_baner.gif]



RE: Tony-Hawks.pl - Polska społeczność fanów gier z serii Tony Hawk's - LessiPL - 26-07-2012 07:34

z 5-7 lat temu to się grało Smile szczególnie na psxie, na padzie znacznie większa przyjemność z podniebnych ewolucji.


RE: Tony-Hawks.pl - Polska społeczność fanów gier z serii Tony Hawk's - nitram - 26-07-2012 07:56

Ale mi teraz przypomniałeś moje lata młodości grałem w 2,3,4 na PC a teraz bym sobie pograł na PS3 tylko pewnie kosztuje z ponad 100 zł ;/


RE: Tony-Hawks.pl - Polska społeczność fanów gier z serii Tony Hawk's - milo - 27-07-2012 12:25

Polecanie moze jakies dobre katalogi, ktore maja duzy wplyw na pozycje w google, badz cos co ma duzy wplyw na pozycje w google, nie koniecznie katalogi. No i oczywiscie za darmo.


RE: Tony-Hawks.pl - Polska społeczność fanów gier z serii Tony Hawk's - Greed - 27-07-2012 12:40

Za darmo to raczej nic.


RE: Tony-Hawks.pl - Polska społeczność fanów gier z serii Tony Hawk's - Killer - 28-07-2012 10:53

w twoim przypadku to jakiekolwiek katalogi będą dobre skoro to nowa strona.


RE: Tony-Hawks.pl - Polska społeczność fanów gier z serii Tony Hawk's - milo - 28-07-2012 14:26

I po jakim czasie mozna juz zauwazyc lepsza pozycje w googlach? Staralm sie na 2 tygodnie dodawac okolo 5 katalogow bo przeciez tak jest najlepiej.


RE: Tony-Hawks.pl - Polska społeczność fanów gier z serii Tony Hawk's - Killer - 28-07-2012 17:54

5 katalogów na 2 tygodnie ? zapomnij o pozycji,
to wątek dotyczący serwisu nie pozycjonowania więc nie będę się rozwodził, samo pytanie które zadałeś jest bardzo głupie i nie ma na nie odpowiedziSmile


RE: Tony-Hawks.pl - Polska społeczność fanów gier z serii Tony Hawk's - milo - 28-07-2012 18:30

Edytuje bo calkiem zle mnie zrozumiales a ja Ciebie.
Chhodzi mi ze przez okres 2 tygodniu, Tak do 5 dziennie przez dwa tygodnie, a puzniej systematycznie zwiekszac poniewaz jak od razu w pierwszym dniu od powstania strony dodamy do kilku set katalogow nasza strone to mozna dostac bana w google.


RE: Tony-Hawks.pl - Polska społeczność fanów gier z serii Tony Hawk's - milo - 04-08-2012 15:39

Jesteśmy otwarci na wymianę bannerem/buttonem/linkiem.