Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak zaczęła się wasza przygoda z zarabianiem przez internet? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Jak zaczęła się wasza przygoda z zarabianiem przez internet? (/Temat-Jak-zaczela-sie-wasza-przygoda-z-zarabianiem-przez-internet-56494)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Jak zaczęła się wasza przygoda z zarabianiem przez internet? - Macklemore - 26-05-2013 08:24

Początki były na FireCashu, Tongue


RE: Jak zaczęła się wasza przygoda z zarabianiem przez internet? - BloNdyN95 - 27-05-2013 08:36

Ja zacząłem od Reklam, Buxów itp. Potem zacząłem sprzedawać rózne rzeczy na allegro Smile i zacząłem na PPA. z PPA ciężko idzie ale daje się radę Smile


RE: Jak zaczęła się wasza przygoda z zarabianiem przez internet? - Kliko - 28-05-2013 18:28

Zacząłem kilka lat temu na bux.to, potem kilka innych buxów, jakieś apki do zarabiania na androidzie, potem 20dollars2surf a teraz surf.fenka.pl


RE: Jak zaczęła się wasza przygoda z zarabianiem przez internet? - Sp00n - 29-05-2013 17:39

Nie wiem czemu ludzie próbują zarabiać na buxach i się w ogóle za to biorą !? Ile wy tam możecie wyklikać ? 1 $ dziennie ? nawet nie... Wiem, że tam możecie wypełniać te mobile offert, ale to jest bardziej dorobienie do kieszonkowych a nie zarabianie. Zarabiać to można na PPA - tu trzeba siedzieć i gromadzić wiedzę. Przy PPA na początku trzeba siedzieć po parę godzin a później autopilot lub jakieś drobne poprawki, ale to 1h dziennie. Allegro czy inne takie serwisy. Jedno co się liczy w zarabianiu to szare komórki Smile

Takie jest tylko moje zdanie Smile Ale wy możecie robić jak chcecie.

Tak do tematu zacząłem na FC i pozostałem na FC, jedynie dorobiłem sobie do PPA na ta


RE: Jak zaczęła się wasza przygoda z zarabianiem przez internet? - krzysiek21ino - 02-06-2013 04:25

Początki 20dollars2surf


RE: Jak zaczęła się wasza przygoda z zarabianiem przez internet? - TwojStary - 02-06-2013 07:28

Zaczynałem z 20$2Surf, zarabiając jakieś śmieszne pieniądze :>

Potem PPD i PPA, a teraz adf.ly i sprzedaż kont.


RE: Jak zaczęła się wasza przygoda z zarabianiem przez internet? - Mksiak - 02-06-2013 07:45

Ja zacząłem od mypay Smile Najpierw się zarejestrowałem i nie wiedziałem o co chodzi. Potem się zacząłem wkręcać i już fajnie idzie Lol


RE: Jak zaczęła się wasza przygoda z zarabianiem przez internet? - Zemix - 02-06-2013 07:49

Cashfile Heart iii pierwsze pobranie "aim bot do cs1.6" na mpc bodajże.. Potem trochę zabawy w hotfile ii cashbuzz po dzień dzisiejszy.


RE: Jak zaczęła się wasza przygoda z zarabianiem przez internet? - hertia - 02-06-2013 15:45

Parę lat temu z serwisu bux coś niestety nic nie wypłaciłem bo oszukali mnie a późnej przez 2lata unikałem wszystkiego co miało w temacie bux;p


RE: Jak zaczęła się wasza przygoda z zarabianiem przez internet? - malwinski - 06-06-2013 20:29

oczywiscie chce lepszej pracy zawodowej i lepszych zarobkó
tylko internet na dizen dzisiejszy daj erozwój
zaczeło sie od gier jak kazdy