Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Próbka Sen Sura Mio - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Próbka Sen Sura Mio (/Temat-Probka-Sen-Sura-Mio-56472)



Próbka Sen Sura Mio - Luran - 24-07-2012 10:17

Wystarczy wypełnić formularz, aby otrzymać bezpłatną próbkę SenSura Mio. Sprzęt SenSura Mio jest dostępny w postaci worka 1-częściowego zamkniętego z płaskim przylepcem dla osób z kolostomią.


Zamów :
http://www.coloplast.pl/products/ostomy/sensuramio/freesamples

Dowód otrzymania :
[Obrazek: 326.jpg]


RE: Próbka Sen Sura Mio - Kulturysta - 26-07-2012 09:57

zamówiłem Smile


RE: Próbka Sen Sura Mio - tollusiek - 26-07-2012 10:48

Zamówione, dziękować Smile


RE: Próbka Sen Sura Mio - olennnkaaa - 27-07-2012 14:51

"Kolostomia – stomia wytworzona na jelicie grubym, czyli operacyjne wyprowadzenie światła jelita grubego na powierzchnię brzucha, umożliwiające wydalanie treści jelitowej, gdy jest to niemożliwe drogą naturalną (najczęściej po usunięciu odbytnicy z powodu nowotworu). "

Panom nade mną życzę miłego srania Big Grin


RE: Próbka Sen Sura Mio - milo - 03-08-2012 10:21

(27-07-2012 14:51)olennnkaaa napisał(a):  "Kolostomia – stomia wytworzona na jelicie grubym, czyli operacyjne wyprowadzenie światła jelita grubego na powierzchnię brzucha, umożliwiające wydalanie treści jelitowej, gdy jest to niemożliwe drogą naturalną (najczęściej po usunięciu odbytnicy z powodu nowotworu). "

Panom nade mną życzę miłego srania Big Grin

A co to ma do konkursu? Nie rozumiem tej głupio zrozumianej przeze mnie Twojej wypowiedzi.


RE: Próbka Sen Sura Mio - Ciastek - 03-08-2012 10:51

A mi się wydaje, że nie ma tu nic dziwnego Big Grin W końcu próbka jest dla osób z kolostomią :|


RE: Próbka Sen Sura Mio - olennnkaaa - 25-08-2012 11:52

A co to ma do konkursu? Nie rozumiem tej głupio zrozumianej przeze mnie Twojej wypowiedzi.
[/quote]

A ja rozumiem Twoją wypowiedź, chociaż jest koszmarnie nieskładna (kto Cię uczy języka polskiego?! ). Śmieję się z chłopaków którzy zamówili tę próbkę, bo jest ona dla osób chorych na kolostomię, a wątpię, że pozbyli się oni swojej "odbytnicy".


RE: Próbka Sen Sura Mio - viper_vaga - 28-08-2012 13:04

Mnie naprawdze dziwie adminów postawienie się w tej sytuacji. Przedmiot jest dla ludzi "chorych" a dzieci to wybierają jakby było to milion złotych


Cytat:
W trakcie operacji wyłonienia kolostomii część jelita grubego (okrężnica) jest doprowadzana do powierzchni ciała (brzucha) tworząc przetokę (otwarcie)


Próbka Sen Sura Mio - Killer - 30-08-2012 09:11

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.