Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
RING! Zarabiaj grając w gry! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: RING! Zarabiaj grając w gry! (/Temat-RING-Zarabiaj-grajac-w-gry-56442)

Strony: 1 2 3


RING! Zarabiaj grając w gry! - PawkusPL - 23-07-2012 19:56

W tym serwisie głównym sposobem zarabiania jest granie w gry z innymi użytkownikami.

Walutą w grze są "R1NGi"
1RING = 1zł

Na start masz 0 R1NGów jednak możesz je na początku zdobyć nie wydając ani złotówki.

Najlepszym sposobem jest Facebook:
-Zintegrowanie konta z FB: 0.5 R1NG
-Polubienie FacebookowegoFanPage: 0.3 R1NG
-Udostępnienie na swoim profilu informacji o RING: 0.2 R1NG

Takim oto sposobem mamy swojego 1-ego R1NGa na grę z innymi graczami.
(Można też zdobywać R1NGi wypełniając ankiety)

Gry o pieniądze:
No to przejdźmy teraz do gier z innymi użytkownikami o R1NGi..
Jedna gra kosztuje 1 lub 2 R1NGi, i w jednej grze uczestniczy 3 5 lub 10 graczy. (zależy jaki wybierzemy pokój) Gdy skończymy grę pokazuje nam się tabela w której jest ukazane ile zdobyliśmy punktów, ile zdobyli punktów nasi przeciwnicy i które mamy chwilowo miejsce, w zależności od tego czy grę skończyła już wystarczająca ilość graczy dostajemy naszą wygraną lub nie.
Czyli jak grę ma ukończyć 3 graczy a narazie ukończyło ją 2, to ostateczne wyniki ukażą się po ukończeniu gry przez 3 graczy. W trakcie czekania na 3 gracza nie musimy być na stronie i w razie wygranej R1NGi automatycznie przeleją się na nasze konto.
Zależność wygranej:
Stawka Graczy Pula
----1------3-----3
----2------5----10
----1-----10----10

Gry darmowe:
Oczywiście możemy grać również w gry nie wydając R1NGów
Pokoje w darmowych turniejach są 10 i 20 osobowe, sposób działania jest identyczny jak w turniejach płatnych tyle że nic za nie nie płacimy.

Poziomy:
Serwis oferuje nam również system poziomów, żeby przejść na wyższy poziom zbieramy punkty, ale o tym za chwilę.. za każdy poziom dostajemy jakiś bonus, zwykle jest to ulepszenie naszego pierścienia po którym rozpoznają nas inni gracze (im ładniejszy pierścień tym lepiej jesteśmy spostrzegani w oczach innych użytkowników) ale zdarzają się też wartościowe bonusy takie jak 10 R1NGów, koszulka, konto premium i wiele innych.

Punkty:
Punkty zdobywamy grając w gry:
-Uczestnictwo w darmowym turnieju: 1 punkt
-Wygrana w darmowym turnieju: 1 punkt
-Uczestnictwo w płatnym turnieju: 3 punkty

Zadania:
Po osiągnięciu 8 poziomu odblokowujemy sobie zadania, a w nich dorabiamy sobie parę R1NGów. Zadania wyglądają najczęściej tak:

Zagraj w "tytuł gry" 10 razy Nagroda: 1 R1NG
Wygraj w "tytuł gry" raz Nagroda: 1 R1NG

Oczywiście chodzi tutaj o darmowe turnieje


Minimum wypłaty:
15PLN (15 R1NGów)

Myślę że przedstawiłem Wam ten serwis dosyć jasno i wiele osób dołączy do zabawy. Jak jeszcze nie wspominałem serwis stworzyło WP czyli nie ma tu mowy o oszustwie. W załączniku daję dowód wypłaty. Smile

Ref:
http://www.r1ng.pl/recommend/pawkuspl_50db

Czysty link:
http://www.ring.pl


RE: RING! Zarabiaj grając w gry! - tollusiek - 23-07-2012 20:07

Co sądzi reszta użytkowników? Chyba się za to zabiorę, ale pierw muszę poznać zdanie kolegów i koleżanek. Pozdrawiam.


RE: RING! Zarabiaj grając w gry! - Szympek - 23-07-2012 20:46

(23-07-2012 20:07)tollusiek napisał(a):  Co sądzi reszta użytkowników? Chyba się za to zabiorę, ale pierw muszę poznać zdanie kolegów i koleżanek. Pozdrawiam.
właśnie Tongue


RE: RING! Zarabiaj grając w gry! - Boonys - 23-07-2012 20:49

Wygląda to dość ładnie, nie powiem, sam spróbuję. Z tego co widzę, dopiero to startuje, zobaczymy jak to wyjdzie. Nie ma co od razu chwalić, ale nie ma też po co od razu gnoić, dobiję do pierwszej wypłaty i zobaczymy.


RE: RING! Zarabiaj grając w gry! - PawkusPL - 26-07-2012 12:25

(23-07-2012 20:07)tollusiek napisał(a):  Co sądzi reszta użytkowników? Chyba się za to zabiorę, ale pierw muszę poznać zdanie kolegów i koleżanek. Pozdrawiam.

To jest dosyć młody serwis i mała szansa że ktoś z forum już z tego korzystał, z resztą ktoś zawsze musi być pierwszy Lol

Na 100% to nie jest scam i nigdy nim nie będzie ponieważ ten serwis stworzyło WP, i gdyby stali się niewypłacalni stracili by reputację albo nawet stronę wp.pl Smile


RE: RING! Zarabiaj grając w gry! - Szaman1644 - 26-07-2012 12:28

Ja już z tego korzystałem. Wiem, że jest dośc trudno zdobyć tą kasę, ale się da.


RE: RING! Zarabiaj grając w gry! - ksomix - 26-07-2012 12:47

Wbilem 5 poziom, mam 15 punktow, ale nie wiem dlaczego dalej ten poziom nie idzie. ;/ Sa tu jakies ograniczenia??


RE: RING! Zarabiaj grając w gry! - PawkusPL - 26-07-2012 22:06

Do 10 poziomu możesz zdobywać punkty w darmowych i płatnych turniejach, od 10 poziomu możesz zdobywać tylko w płatnych turniejach. I też mi się zdarzało, jak jeszcze nie przekroczyłem 10 poziomu, że za darmowe turnieje nie dostawałem punktów. Nie jestem w 100% pewny ale tak się chyba dzieje jak za często grasz.. Jutro albo po jutrze powinieneś znowu dostawać punty.


RE: RING! Zarabiaj grając w gry! - ksomix - 26-07-2012 22:15

No zobaczymy, napisalem do supportu, jak odpisza to dam znac.

@edit
Support nic nie odpisal... Ale wiem w czym problem chyba. ;] Jakos po 5 poziomie trzeba co jakis czas wygrac, dzieki temu dostaniemy punkty za samo uczestnictwo na kilka nastepnych turniejow. Pozniej znowu trzeba wygrac i tak do 10 poziomu.
Oczywiscie chodzi mi o darmowe turnieje.


RE: RING! Zarabiaj grając w gry! - Bodzio986 - 02-08-2012 20:38

Jestem w tym serwisie już ponad pół roku i zarobiłem ponad 100zł dobrze się przy tym bawiąc, może to nie jest dużo ale zarabianie grając w gry w ogóle nie jest żmudne i się nie nudzi Wink

Polecam xD