Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dział Widmo - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Hide Kosz (/Forum-Hide-Kosz-271)
+---- Wątek: Dział Widmo (/Temat-Dzial-Widmo-56417)



Dział Widmo - surfer0700 - 23-07-2012 09:19

Widzę, że to dział widmo.
W ogóle ktoś tutaj pisze? Cokolwiek się tu dzieje?
Chyba lepiej przepić FGki, niż ten dział wykupywać Big Grin
Jakie jest Wasze zdanie? Jakie są Wasze opinie o tym dziale?


RE: Dział Widmo - Boonys - 23-07-2012 12:14

Dawniej bardzo opłacało się mieć dostęp do tego działu. Były to bardzo przydatne boty do różnych konkursów, ciekawe piramidki itd. Teraz nikt się tu nie udziela, ponieważ nie ma z czym, nie warto przecież zakładać temat typu: "Jak się czujesz?".


RE: Dział Widmo - Admin - 23-07-2012 15:27

dokładnie tak jak pisze bonnys Smile kiedyś były tu materiały wyłącznie dla śmietanki, teraz każdy walczy o refów jak może więc wszystkie poradniki czy porady są ogólnodostępne na forum.
Za czasów lockerz było tu więcej atrakcji, jednak kto wie może będą okazje Smile

Gdy będzie interesujący konkurs to na pewno piramida dla śmietanki się pojawi, poza tym od czasu do czasu userzy wrzucają całkiem ciekawe programy czy tricki.


RE: Dział Widmo - twisted123 - 23-07-2012 21:45

Może w przyszłości coś takiego tu powstanie.


RE: Dział Widmo - surfer0700 - 25-07-2012 10:05

Rozumiem. No dobra, dzięki chłopaki za odpowiedź Wink
Pozostaje mi tylko marzyć o tym, że kiedyś rzeczywiście znajdę tu ciekawe aktualne temat.
Można zamknąć.


RE: Dział Widmo - Nicktim - 24-01-2013 06:37

Ja ze swojej strony będę starał się pomóc odświeżyć ten dział. Tak na pierwszy rzut oka znalazłem tu dużo przydatnych rzeczy i jestem zadowolony Smile


RE: Dział Widmo - surfer0700 - 24-01-2013 11:43

Ale żeś teraz temat odkopał Big Grin
Z lipca 2012 Big Grin
Ale miło, że będziesz pomagał odświeżyć ten dział Tongue


Dział Widmo - Admin - 10-05-2013 11:15

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.