Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestowanie w buxy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Dyskusje o Buxach i Surfbarach (/Forum-Dyskusje-o-Buxach-i-Surfbarach-312)
+---- Wątek: Inwestowanie w buxy (/Temat-Inwestowanie-w-buxy-56415)

Strony: 1 2


RE: Inwestowanie w buxy - macgre - 04-08-2012 14:40

Albo za bardzo starasz się promować swoje nie-buxy z podpisu albo nie przeczytałeś całej mojej wypowiedzi Big Grin


Oczywiście, że potrzeba aktywnych! Piszę to przecież Smile Jesli popracujesz to wśród setek poleconych będzies miał kilka - kilkanaście procent osób które będą aktywne. A to przy upgrade wystarcza na godziwe zarobki Smile

Jeśli masz pod sobą osoby w temacie, znające potencjał to one Ci dają główną część poleconych na levelach w dół.
Co do kosztów to po to właśnie mówię o czasie kiedy bux powstaje i ma bardzo duży potencjał (wielu potencjalnych "investorów" znających się na rzeczy) Twoje wydatki wtedy procentują , podwójnie, po trzykroć , albo i więcej co przekłada się na zyski.

+Cash Flow > -Cash Flow = sedno sprawy: KASA! Wink

Co więcej, są to zyski na które nie czekasz 75 dni ( wiadomo o co chodzi) tylko masz je z dnia na dzień, od razu Smile

Zauważ ponadto jak zmiania się rynek. Powazniejsze serwisu oferują już nie tylko PTC ale i inne formy jak loterie, procent od dziennego zarobku, ankiety, PTSU itp.

Przyznam się że mam sentyment do buxów. Zaczynałem od nich Smile


RE: Inwestowanie w buxy - tomazzi - 04-08-2012 14:47

(04-08-2012 14:40)macgre napisał(a):  Albo za bardzo starasz się promować swoje nie-buxy z podpisu albo nie przeczytałeś całej mojej wypowiedzi Big Grin


Oczywiście, że potrzeba aktywnych! Piszę to przecież Smile Jesli popracujesz to wśród setek poleconych będzies miał kilka - kilkanaście procent osób które będą aktywne. A to przy upgrade wystarcza na godziwe zarobki Smile

Jeśli masz pod sobą osoby w temacie, znające potencjał to one Ci dają główną część poleconych na levelach w dół.
Co do kosztów to po to właśnie mówię o czasie kiedy bux powstaje i ma bardzo duży potencjał (wielu potencjalnych "investorów" znających się na rzeczy) Twoje wydatki wtedy procentują , podwójnie, po trzykroć , albo i więcej co przekłada się na zyski.

+Cash Flow > -Cash Flow = sedno sprawy: KASA! Wink

Co więcej, są to zyski na które nie czekasz 75 dni ( wiadomo o co chodzi) tylko masz je z dnia na dzień, od razu Smile

Zauważ ponadto jak zmiania się rynek. Powazniejsze serwisu oferują już nie tylko PTC ale i inne formy jak loterie, procent od dziennego zarobku, ankiety, PTSU itp.

Przyznam się że mam sentyment do buxów. Zaczynałem od nich Smile

ekonomia jest bez względna i nie ma miejsca na sentymenty
również zaczynałem zarobek w sieci od buxów - 2 główne to był buxto i neobux
ale na dzień dzisiejszy inwestycja w buxy to utopia i nie we wszystkich buxach masz x leveli poleconych i jak mówię, coraz mniej ludzi klika w groszaki jakimi są centowe "zarobki" dzienne w tego typu programach
może kiedyś wrócą jeszcze złote czasy buxów, godziwe dzienne zarobki w nich gdzie będzie więcej osób chciało klikać, zarabiać i inwestycja w buxy będzie bardzo opłacalna - na dzień dzisiejszy inwestowanie w nie jest bez sensownym "utopieniem" środków


RE: Inwestowanie w buxy - macgre - 04-08-2012 15:01

Każda nieprzemyślana inwestycja jest nieopłacalna Wink


RE: Inwestowanie w buxy - barandek - 12-08-2012 08:01

Ja zainwestowałem w buxy i jestem zadowolony co 5 dni zarabiam 2$. Czyli dziennie 0.40$. Już zarobiłem 8$.


RE: Inwestowanie w buxy - klook - 13-08-2012 22:01

dziennie zarabiasz całe 1 złoty i 30 groszy?!
unfuckingbelieveble


RE: Inwestowanie w buxy - tomazzi - 13-08-2012 22:08

(12-08-2012 08:01)barandek napisał(a):  Ja zainwestowałem w buxy i jestem zadowolony co 5 dni zarabiam 2$. Czyli dziennie 0.40$. Już zarobiłem 8$.
bekabekabekabeka za takie guziki to mnie by było szkoda palcem ruszyć by klikać przyciskiem myszki ale każdy robi to co lubi
powodzenia życzę, za 10 lat o ile te twoje świetne miejsca inwestycyjne będą dalej istniały i płaciły tp w takim tempie wtedy zarobisz z 4 000 PLN łącznie


RE: Inwestowanie w buxy - barandek - 14-08-2012 15:38

dobre i tyle Smile


RE: Inwestowanie w buxy - lukash_net - 08-11-2012 20:55

Inwestowanie w buxy, moim zdaniem to największa głupota.. Padnie po 5 dniach i co zrobisz? Nic.. Ogromne ryzyko niepowodzenia.


RE: Inwestowanie w buxy - veron86 - 12-01-2013 13:41

proponuje zainwestowac w buxa ktore nazwa brzmi: probux Smile bedzie to hit na miare neobuxa


RE: Inwestowanie w buxy - pixel21 - 14-01-2013 23:44

Siedze w buxach juz od jakis 1-2 msc.
Jeżeli chesz już inwestować to zainwestuj w jakiegoś pewniaka takiego jak neobux .
Można powiedziedziec że jest on stabilny.
Aczkowiel tak jak pisał tomazzi ... Wszystko opiera sie na poleconych .
W polskich buxach gówno zarobisz , a w angielskich jest mało aktywnych ludzi ...
Przemyśl to dobrze.
Każdy bux bd mógł w każdej chwili zamknąć stronę i pieniądze good by .facepalm