Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Płaci]i-gagnant-barre -surfbar z wysokimi stawkami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Płaci]i-gagnant-barre -surfbar z wysokimi stawkami (/Temat-Placi-i-gagnant-barre-surfbar-z-wysokimi-stawkami-56341)



[Płaci]i-gagnant-barre -surfbar z wysokimi stawkami - miniek9090 - 20-07-2012 21:04

I-Gagnant la barre


Witam, oferuję dość nowy surfbar, który jest chyba najlepszym obecnym na rynku surfbarem, ponieważ jak większość wie 20$ powoli upada, o ile jeszcze nie upadł.

I-Gagnant ma dosyć dobrą ofertę, a mianowicie:

-konto VIP przy rejestracji na 31 dni!
-2 poziomy poleconych, pierwszy 20%, drugi 5%
-wypłata od 15 euro, nawet samemu można uzbierać tę kwotę majćc trochę szczęścia i włączony komputer przez dłuższy okres,
-1.25 punkta za minutę reklamy
-dodatkowe kliki warte po 20,10,5 punktów,
-szansa na wygranie nawet 10000 punktów w grach, codziennie!
-przejrzysta strona, dodatkowo w języku polskim więc każdy da sobie radę,

Mały poradnik co i jak dla początkujących:

1. Wejdź w link: http://www.i-gagnant-barre.com/?u=miniek9090&lang=pl
lub w banner w mojej sygnaturze.
2. Załóż konto na ich stronie, dokonaj rejestracji, aktywacji.
3. Sciągnij banner.
4. Miej włączony banner kiedy tylko będziesz surfował po necie, grał, czatował itd.

Na koniec dodam, ze widziałem wiele osób które jeszcze próbują cos wyskubać z 20$, nie warto, lepiej iść do przodu i probówać nowych, lepszych rzeczy.

Oczywiście za rejestrację z reflinka jestem wdzięczny i służę takim osobom pomocą, możecie pisać na PW, gg:33437885. Jestem bywalcem forum więc spokojnie można mi zaufać i prosić o pomoc, ponieważ nie robie tego tylko po to żeby dostać refów(po to oczywiście też) ale również po to, aby po prostu pomóc nowym użytkownikow starającym się zarobić pierwsze pieniądze w internecie. PS. Dla wszystkich probujących zarobić coś na buxach, zostawcie to, moja mała rada

Pomogę wszystkim zainteresowanym w promowaniu reflinków i zdobywaniu poleconych więc śmiało można się zapisywać, dodatkowo oferuję refback wysokości 5% zarobionych przez was punktów dla mnie, stopniowo będe zwiększał ten procent, abyście i wy byli zadowoleni Wink

Na koniec czysty link dla formalności: http://www.i-gagnant-barre.com/fr/accueil

Pozdrawiam i życzę miłego zarabiania ! Wink


RE: [Płaci]i-gagnant-barre -surfbar z wysokimi stawkami - tomazzi - 20-07-2012 21:06

opcja szukaj nie gryzie
dubel zgłoszony


RE: [Płaci]i-gagnant-barre -surfbar z wysokimi stawkami - miniek9090 - 20-07-2012 21:19

yhy


RE: [Płaci]i-gagnant-barre -surfbar z wysokimi stawkami - startchips - 20-07-2012 21:48

SPAM.


[Płaci]i-gagnant-barre -surfbar z wysokimi stawkami - Roben - 21-07-2012 10:24

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.